Memişler Dış Cephe Kaplama İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Memişler Dış Cephe Kaplama İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Memişler Dış Cephe Kaplama İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Memişler Dış Cephe Kaplama İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Efe Tokalı tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!


Memişler Dış Cephe Kaplama İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin Tl sermaye ile bugün  Efe Tokalı tarafından kuruldu. 


Memişler Dış Cephe Kaplama İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1. Her türlü konut, fabrika, atölye, alısveris merkezi, otel ve benzeri binalara dıs cephe, çatı giydirme izolasyonu yapmak. Isı yalıtımlı, giydirmeli dıs cephe kaplama isleri yapmak. 2.Her türlü binaların iç ve dıs cephe granit, seramik ve mermer kaplama uygulama islerini yapmak, yaptırmak, imal etmek, almak ve satmak, 3. Her türlü binaların ısı ve su yalıtım malzemelerinin imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.Memişler Dış Cephe Kaplama İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Adres; Zafer Mah.Damla Sok.No.1/6 Bahçelievler