Merter Parima Ofisleri satılık!

Merter Parima Ofisleri satılık!


Firma: Fer Yapı

Proje: Parima Merter


Merter Parima Ofisleri satılık ofis fiyatları 443 bin TL'den başlıyor. Atatürk Havalimanı’na 5 dakika, 3. havalimanına 35 dakika uzaklıkta olan proje Fer Yapı imzası ile inşa ediliyor.


İstanbul Avrupa Yakası Güngören - Merter hattında hayata geçirilen  Parima Merter  15 bin 500 metrekare arsa alanına sahip. Projenin bu yıl Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor.


Merter Parima Ofisleri satılık ofis alanları 45 metrekare ile 970 metrekare arasında değişiyor.  Fer Yapı  imzası taşıyan proje 16 katlı tek blok halinde yükseliyor.


Parima Merter lokasyon olarak 3. havalimanına 35 dakika, Atatürk Havalimanı’na 5 dakika mesafede, E5 üzerinde, Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde yer alıyor. 


Fer Yapı Parima Merter'de fitness salonu, 8 ve 18 kişilik 2 toplantı odası, 75 metrekare büyüklüğünde Cafe Lounge ve Backoffice concierge hizmetleri gibi sosyal alanlar mevcut.


Merter Parima Ofisleri satılık ofis fiyatları 443 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje "Tarifi en kolay ofis binası: Parima Merter" sloganıyla tanıtılıyor. 


Parima Merter satış ofisi adres: Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu, No: 8 34010 Cevizlibağ / İstanbul


Parima Merter Ofisleri iletişim

Telefon: (0212) 482 20 20

Web: www.parimamerter.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor