27 / 05 / 2022

Merter Platform Akıllı Evler'de metrekaresi 6 bin 600 TL'ye!

Merter Platform Akıllı Evler'de metrekaresi 6 bin 600 TL'ye!

Firma: Eroğlu Yapı ve Doğa Şehircilik

Proje: Platform Merter

İstanbul’un en değerli arazisi üzerinde yükselen Platform Merter’de ev sahipleri, akıllı ev teknolojilerinin konfor ve güvenliğinin keyfini sürecekEroğlu Gayrimenkul; İstanbul’un yeni iş, iletişim, moda ve ticaret merkezi olarak konumlandırılan,  Platform Merter  Fashion Park’ın yanı sıra Platform Rezidans, Platform suitler, teras evler ve ofislerin yer aldığı Platform Merter projesinde sakinlerini akıllı ev teknolojileri ile buluşturuyor. Projede evlerin metrekare birim fiyatları 6 bin 600 liradan başlıyor.


Merter’in yeni simgesi, “karma kullanımlı” (mixed-use) “Platform Merter” projesinde akıllı ev sistemi ile ısıtma, soğutma ve aydınlatmalar uzaktan erişilebilir şekilde planlanıyor. Isıtma sistemi olarak panel radyatörlerin yanı sıra "4 borulu" fancoil sistem de kullanılırken, dekorasyonlu olarak teslim edilecek olan dairelerin tamamında ferah mekânlar yaratmak amacıyla yere kadar cam kullanılıyor. 


Konut içerisindeki farklı ihtiyaçların, dokunmatik panel grafik ekranı üzerinden kontrol edilebildiği Platform Merter Rezidans ve Suitlerde, tüm ışık sistemleri eve giriş ve çıkışlar için farklı senaryoları tek dokunuşla uygulanabilir kılıyor. Dokunmatik panel ayrıca, sıcak su sayacı üzerinden sıcak su tüketimi, kalorimetre üzerinden ısı enerjisi kullanımı gibi kontrollü tüketimi destekleyen fonksiyonları da ev sahiplerine sunuyor.  


Kamera görüntüleri ve konut duyurularının da izlenebildiği dokunmatik panelden takip edilebilen tüm fonksiyonlar ayrıca, mobil cihazlar ve tablet bilgisayarlar aracılığıyla uzaktan erişimle de kullanılabiliyor.


Platform Merter’de kullanılan akıllı ev teknolojileri, sakinlerin güvenliği için de pek çok önemli fonksiyonu bir araya getiriyor. Su kaçaklarının otomatik olarak algılanıp site yönetimine haber verildiği sistem sayesinde yönetim, büyük zararların önüne geçecek önlemler alabilecek.  Gelen misafirler ile sesli ve görüntülü görüşmeye imkan tanıyan dokunmatik panel üzerinden ev sakinleri, site yönetimine dilek ve şikayetlerini de iletebilecek. 


Farklı beğeni ve ihtiyaçlara hizmet etmek üzere, 1+1’den 5+1 penthouse’lara kadar farklı daire seçeneklerini bünyesinde toplayan Platform Merter Rezidans; konfor ve lükse önem veren geniş aileler için gerekli tüm detayları sunarak, çok daha prestijli bir yaşam vaat ediyor.


Ev sahiplerinin dokunmatik panel üzerinden concierge hizmetlerine erişebildiği, site yönetiminin sağlayacağı spa, taksi/vale çağırma, teknik servis ve alışveriş gibi hizmetlerden faydalanabildiği Platform Merter’de sakinler ayrıca; haber akışı, yol durumu, hava durumu ve para piyasalarına ait bilgiler de aynı panel üzerinden görüntüleyebiliyor.


444 37 97

0212 482 40 40

www.platform-merter.com 


projeye sor