MESA Cadde’de 180 ay yüzde 0.79 faizle ödeme fırsatı!

MESA Cadde’de 180 ay yüzde 0.79 faizle ödeme fırsatı! MESA Cadde’de 180 ay yüzde 0.79 faizle ödeme fırsatı!

İstanbul Maltepe’de yer alan MESA Cadde, konumu ve konforlu yaşam seçenekleri ile yüzde 0.79 düşük faizi ve 180 ay taksit imkanlarıyla sahiplerini bekliyor…Anadolu Yakası’nın Maltepe’de bulunan MESA Cadde, yaşamı, alışverişi, denizi ve doğayı aynı cadde üzerinde birleştiriyor. MESA Cadde’de ev sahibi olmak isteyenler için yüzde 0.79 faiz oranı ile 180 ay taksitle kolay ödeme seçenekleri bulunuyor.

MESA, ASLAN YAPI ve CABA ortaklığında İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen MESA Cadde, çevre dokusunu yansıtan mimarisi ile tasarımı ve Bağdat Caddesi ve sahile yürüme mesafesindeki konumuyla öne çıkıyor. 

Teslimler 2020’de başlıyor

Panoramik Adalar manzarasına sahip MESA Cadde, ticari ünitelerin bulunduğu bir baza üzerinde 4 blok halinde yükseliyor. MESA Cadde’de, 1+1’den 4+1’e kadar farklı tip ve büyüklüklerde toplam 253 daire seçeneği mevcut. Aralık 2020’de ev sahiplerine açılan MESA Cadde,180 ay taksit ve yüzde 0.79 düşük faiz oranı ile ödeme fırsartları sunuyor. 

MESA Cadde’nin örnek dairesi ziyarete hazır

“Architecture Multiple Residence for Turkey – Çoklu Konut Mimarisi” kategorisinde ödül alan MESA Cadde’nin örnek dairesinin yapımı tamamlandı.

Web: http://www.mesacadde.com/