MESA Cadde’de 180 ay yüzde 0.99 faizle cazip ödeme fırsatı!

MESA Cadde’de 180 ay yüzde 0.99 faizle cazip ödeme fırsatı! MESA Cadde’de 180 ay yüzde 0.99 faizle cazip ödeme fırsatı!

İstanbul Maltepe’de yer alan MESA Cadde, şehrin birçok merkezi noktasına yakın konumu ve yaşam seçenekleri ile yüzde 0,99 faizi ve 180 ay taksit imkanları ile sahiplerini bekliyor…MESA, ASLAN YAPI ve CABA ortaklığında Anadolu Yakası Maltepe’de hayata geçirilen MESA CADDE, Bağdat Caddesi ve sahile yürüme mesafesindeki benzersiz konumu ile ön plana çıkıyor.

Teslimler 2020’de başlıyor

Panoramik Adalar manzarasına sahip MESA CADDE, ticari ünitelerin bulunduğu bir baza üzerinde 4 blok halinde yükseliyor. MESA CADDE, 1+1’den 4+1’e kadar farklı tip ve büyüklüklerde toplam 253 dairesi bulunuyor. Aralık 2020’de yaşamın başlayacağı projede 180 ay yüzde 0.99 faiz ile cazip ödeme seçeneği sunuluyor.

MESA CADDE’nin örnek dairesi ziyarete hazır

 “Architecture Multiple Residence for Turkey – Çoklu Konut Mimarisi” kategorisinde ödül almaya hak kazanan MESA CADDE’nin örnek dairesinin yapımı tamamlandı.

Bağdat Caddesi ve sahile 5 dakika yürüme mesafesinde

MESA CADDE, İstanbul’un eşsiz noktalarından birinde, Maltepe sahil yoluna, Bağdat Caddesi’ne ve Marmaray’a 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Kadıköy’e ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakikada, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 23 dakikada ulaşım sağlayan MESA Cadde’den 3 dakikada E-5 Karayolu’na, 15 dakikada Metrobüs Söğütlüçeşme Durağı’na gidilebiliyor.