Mesa Koz’da avantajlı ödeme fırsatı!

Mesa Koz’da avantajlı ödeme fırsatı! Mesa Koz’da avantajlı ödeme fırsatı!

Mesa Koz projesine lansman sonrasında cazip ödeme fırsatları sunuluyor. Projede hafta sonuna özel 18 Mart Pazar günü 13.00 -17.00 saatleri arasında satış ofisinde gerçekleştirildi. 


Mesa Koz Barbekü Etkinliği; Develi Restoranın zengin menüsü ve keyifli müzik eşliğinde ziyaretçilerini ağırladı. Çocuklara özel oyun alanları ile aileler MESA KOZ satış ofisinde keyifli bir gün geçirirken projeye olan ilgileri de oldukça yüksekti.


Mesa Koz Kampanyasında 3 farklı Ödeme Kolaylığı 

Mesa Koz projesinde lansman sonrasında üç farklı ödeme kolaylığı sunuluyor. 

Kampanya kapsamındaki ilk ödeme planında peşin alımlarda  yüzde 15 + yüzde 5 indirim yapılıyor. Yüzde 30’u peşinde ve kalanı ise 12 ay eşit taksit ile ödeniyor. 

İkinci ödeme planında ise peşin ve kredili ödemeler yapılıyor. Yüzde 15 + yüzde 5 indirim uygulanırken, yüzde 80’ine kadar kredi kullanılıyor, kalan bedel peşin ödenerek Mesa Koz'da yaşama ya da yatırım yapma fırsatına sahip olunabiliyor. 

Diğer ödeme planına göre yüzde 5 indirim yapılan Mesa Koz projesinde yüzde 30'u peşin yüzde 25'i birinci yıl, yüzde 25'i ikinci yıl sonunda, kalan bedel ise 36 ay eşit taksitle ödeniyor. 

Son ödeme kolaylığında ise %5 indirim uygulanan MESA KOZ’da, yüzde 30’u peşin, yüzde 25’ini 1’nci yıl, yüzde 25’ini 2’nci yıl sonunda, kalan yüzde 20’si ise 36 ay eşit taksitle ödenebiliyor.

1+1'den 4+1 Penthouse seçeneklerine kadar daire tipleri bulunan projede 280 bağımsız bölüm bulunuyor. 28 kattan oluşan Mesa Koz'da  housekeeping ve vale hizmetleri, concierge sunuluyor. 


 

Tel  : 0216 358 50 77
Web: http://mesakoz.com/