Metal Yapı Konut Blue Lake teslim tarihi!

Metal Yapı Konut Blue Lake teslim tarihi!

Firma: Metal Yapı Konut

Proje: Blue Lake


Metal Yapı Konut Blue Lake teslim tarihi bu yıl Ekim ayı olarak belirtiliyor. Blue Lake Evleri'nde daireler 179 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor...İstanbul Küçükçekmece'de yükselen  Blue Lake  projesi  Metal Yapı Konut  A.Ş. tarafından inşa ediliyor. Blue Lake Küçükçekmece projesi, göle 85 metre yakınlıkta haya geçiriliyor.


Blue Lake Evleri Küçükçekmece projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. Blue Lake Evleri projesinde daireler 60 ila 400 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.


Metal Yapı Konut Blue Lake teslim tarihi bu yıl Ekim ayı olarak belirtiliyor. Küçükçekmece Blue Lake projesi sekiz blokta 788 konut ve 22 ticari birimden oluşuyor. Blue Lake Evleri'nde 60 aya kadar sıfır faizle taksitli ödeme imkanı sunuluyor.


Blue Lake Küçükçekmece projesinde fiyatlar 179 bin dolardan başlıyor. Blue Lake Evleri projesinde fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, otopark gibi sosyal olanaklar yer alıyor. Adres: 27 Mayıs Caddesi, 23 Küçükçekmece - İstanbul


Tel: 444 8 128

Web: http://www.bluelake.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor