Metro 34'te ofis kiraları 2 bin TL'den başlıyor!

Metro 34'te ofis kiraları 2 bin TL'den başlıyor! Metro 34'te ofis kiraları 2 bin TL'den başlıyor!

Metro 34'te talebe göre 120 metrekareden 900 metrekarelik ofis katlarına kadar alternatifler yer alıyor. İkitelli'de TEM otoyolunun kuzeyinde yer alan ticari proje metro istasyonuna da komşu konumda olmasıyla öne çıkıyor.İkitelli'de TEM otoyolunun kuzeyinde yer alan ticari proje metro istasyonuna da komşu konumda olmasıyla öne çıkıyor. Metro 34'te talebe göre 120 metrekareden 900 metrekarelik ofis katlarına kadar alternatifler yer alıyor. Projeden yer beğenenler metrekare başına ortalama 5.000 lira ödüyor. Aynı bölgede bulunan Mail Of İstanbul'da 90 metrekarelik ofislerin kiraları 2.000 ile 3.000 lira arasında değişirken Metro 34 projesinde kiraların minimum bu seviyelerden başlaması bekleniyor. 


TÜM AYRINTILAR DÜŞÜNÜLDÜ 

14 katlı tek kuleden meydana gelen Metro 34'te 32 adet cadde mağazası ve 80 adet ofis alanı bulunuyor. Ofislerin büyüklükleri 120 metrekareden başlayıp 900 metrekareye kadar çıkıyor. Açık ve kapalı otopark imkânının sunulduğu projede asansör, jeneratör, su deposu gibi donatılar da mevcut. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (İOSB); yatırım değeri, üretimi, ihracatı ve ekonomiye olan katkısıyla, 300.000 üzeri çalışanı istihdam eden Türkiye'nin en büyük organize sanayi bölgesi ve bir kobi merkezi İ.O.S.B.; İstanbul Başakşehir'de, TEM Otoyolunun kuzeyinde, Tarihi yarımada'ya 15 km mesafede, Atatürk Havalimanı, yapım süreçleri devam eden 3. Köprü bağlantı yolu, 3. Havalimanına ve Kanal İstanbul projesine yaklaşık 10 km mesafede. 


METROPOLE YAKIŞAN YATIRIM 

Projeye isim kazandıran Metro ulaşım ağı, projenin hemen yanıbaşında bulunan ikitelli sanayi istasyonu ile istanbul'un tüm merkezi lokasyonlarına kolayca entegre olabilmektedir.ülaşım avantajı METRO 34'ü ayrı bir çekim merkezi haline getirmiştir. Bölgede perakende sektörüne hizmet etmekten yoksun, eski ve yorgun yapılar giderek bölgede güne ve geleceğe cevap verebilecek yaya ve araç trafiğini kolaylıkla sağlayacak 80 adet idari-prestij ofis ve 32 adet modern cadde mağazasından oluşmaktadır. 


Yeni Akit


Web: http://34projeleri.com/