13 / 08 / 2022

Metropol İstanbul Anneler Günü'ne özel seyahat paketi hediye ediyor!

Metropol İstanbul Anneler Günü'ne özel seyahat paketi hediye ediyor!

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içindeki en büyük gayrimenkul projesi olma özelliğini taşıyan Metropol İstanbul, Anneler Günü’ne özel 10-11 Mayıs tarihleri arasında ev alanlara seyahat paketi hediye ediyor...

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içindeki en büyük gayrimenkul projesi olma özelliğini taşıyan Metropol İstanbul, Anneler Günü’ne özel 10-11 Mayıs tarihleri arasında ev alanlara dünyanın diledikleri ülkesine gidebilecekleri seyahat paketi hediye ediyor.


Emlak Konut GYO güvencesiyle Varyap - GAP İnşaat Ortak Girişimi tarafından İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içinde ticareti, finansı, modayı ve modern yaşamın tüm unsurlarını birleştiren Metropol İstanbul, Anneler Günü’nde projeden yer alan yeni sahiplerine, dünyanın her yerine gidebilecekleri seyahat alternatifi sunuyor.


Dünyanın en kıymetli ve özel varlıkları olan anneler, 10 - 11 Mayıs 2014 tarihlerinde Ataşehir’de yer alan Türkiye’nin dünyaca onaylanmış ikonik projesi Metropol İstanbul satış ofisine geldiklerinde özel ikramlarla ağırlanacak ve bu tarihlerde projeden yer  alanlar, sevdikleriyle birlikte dünyanın seçkin tatil bölgelerine gidebilecekleri özel seyahat paketi kazanacaklar.