Meydan Ardıçlı Özyurtlar Bahaş ödeme seçenekleri!

Meydan Ardıçlı Özyurtlar Bahaş ödeme seçenekleri! Meydan Ardıçlı Özyurtlar Bahaş ödeme seçenekleri!

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Meydan Ardıçlı

Meydan Ardıçlı projesi konut ve dükkanlardan oluşuyor. Meydan Ardıçlı Özyurtlar Bahaş ödeme seçenekleri kapsamında 60 ay boyunca sıfır faizle ödeme imkanı sunuluyor...Meydan Ardıçlı projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire tiplerine yer veriliyor. Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığı tarafından yükselen  Meydan Ardıçlı  Evleri 230 bin metrekare kapalı alana sahip. 


Meydan Ardıçlı projesi konut, rezidans ve alışveriş merkezi konseptinde planlandı.Toplam 1.683 daire ve 121 adet ticari alana yer verilen seçenekleri mevcut.


Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin büyüklükleri 41 ila 228 metrekare arasında değişiyor. Projedeki dükkanların büyüklükleri ise 35 ila bin 122 metrekare arasında değişiyor. 


İstanbul Esenyurt'ta yer alan Meydan Ardıçlı Konutları ortak alanlarında, sauna, fitness, yüzme havuzu, spor alanı, çocuk oyun alanı, otopark gibi imkanlar da sunuluyor. 67 bin metrekare alan üzerine 27 blok olarak yükselecek olan projede lansmana özel fırsatlar sunuluyor. 


Meydan Ardıçlı projesinde 60 aya kadar firma bünyesinde vade imkanı sunuluyor. Peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirim yapılan projede kişiye özel ödeme planı da oluşturulabiliyor. Projedeki avantajlı ödeme seçenekleri 15 Ekim’e kadar sürecek. 


Meydan Ardıçlı Özyurtlar Bahaş ödeme seçenekleri!


Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin TL ila 4 bin TL arasında değişiyor. Konutların 2019 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanan Esenyurt Meydan Ardıçlı projesi 545 milyon TL yatırım bedeline sahip. 


Tel : 0850 460 90 70  

Web: http://meydanardicli.com.tr 

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor