MilPark Konutları Esenyurt'ta fiyatlar güncellendi! 115 bin TL'ye!

MilPark Konutları Esenyurt'ta fiyatlar güncellendi! 115 bin TL'ye!Milpark 993 adet bağımsız bölüm bulunuyor.Proje kapsamında fiyatlar indirimli olarak satışa sunuluyor. Buna göre 1+1'ler 115 bin TL'den, 2+1'ler 168 bin TL'den ve 3+1'ler ise 297 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede konutlar da hemen teslim e


Esenyurt bölgesinde 33 bin 180 metrekare arazi üzerinde hayata geçirilen Milpark 993 adet bağımsız bölüm bulunuyor.Proje kapsamında fiyatlar indirimli olarak satışa sunuluyor. Buna göre 1+1'ler 115 bin TL'den, 2+1'ler 168 bin TL'den ve 3+1'ler ise 297 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Hemen teslim edilen konutlar için yüzde 25 peşinat veriliyor ve geri kalanı vadelendiriliyor.

MİLPARKın sakini olmayı isteyenlerin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde, finansal kurumlar ya da şirket finansları kapsamında, mümkün olan her türlü ödeme kolaylığı sunuluyor. ( D&D Mortgage, Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası )
 

Milpa'nın temelini attığı projenin 13 bin metrekaresi peyzaj alanı olarak ayrılmış olan MİLPARK, gürültü ve stresten uzak bir yaşam sunuyor. Yaklaşık 105 bin metrekare inşaat alanı üzerinde toplam 14 konut ve 1 ticaret bloğundan oluşan MİLPARKta, büyüklükleri 65 186 m2 arasında değişen

Çağdaş ev yaşamının vazgeçilmez unsurlarını 1. sınıf işçilikle biçimlendirerek, ayrıcalıklı bir yaşam sunan MİLPARKta, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleri bulunuyor. Bloklarda, en üst 2 kattaki dairelerin her birinde bulunan daireye özel teras ve bahçe katındaki bahçeli daireleri ile MİLPARK benzerlerinden ayrılıyor.

Daire başına yıllık su tüketiminde yüzde 50ye varan su tasarrufu sağlayan EKOSAN Ekolojik Evsel Atıksu Yönetimi özel sistemi ile MİLPARK, Çevre Dostu bir proje olarak dikkat çekiyor.

Projede bulunan ve mülkiyeti MİLPARK Konutları sitesine ait tüm sosyal donatıların bazılarının işletmesinden elde edilen gelirin site yönetimi tarafından site giderlerinde kullanılacak olması da, MİLPARK sakinlerine destek sağlıyor.

Sosyal yaşam alanları:
Cafe ve Restaurant
Şarküteri
Fitness Center
Havuz ( Çocuk&Yetişkin)
Çocuk Oyun Alanları
Milpark Final Anaokulu
Yürüyüş Parkuru
15 bin metrekare Yeşil Alan
Dere ve Şelaleler
Ekolojik Bina

MİLPARK Showroom ve Satış Ofisi:
Telefon:  0 212 852 49 00
Adres: Mehter Çeşme Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad.1962 Sokak Esenyurt İstanbul
www.MİLPARK.com.tr


Kübra Genç/Emlakkulisi.com