Milpark‘ta 12 bin 600 YTL peşinatla

Milpark‘ta 12 bin 600 YTL peşinatla

MİLPA'nın İstanbul Esenyurt'daki 33 bin 180 metrekare arazide, 143 bin metrekare inşaat alanına sahip, 1.196 konutluk projesi MİLPARK'ta peşinatlar 12 bin 600 YTL'den başlıyor.


İstanbul'un elit ve huzurlu yeni yaşam merkezi olmayı hedefleyen Milpark Konutları, konumu, özgün tasarımı, detaylarındaki inceliği ve sağlamlığı ile “Bugünün değil, geleceğin yatırımı” olacak.

Her zevke ve her bütçeye uygun farklı seçenekler sunan MİLPARK Konutları toplam 19 bloktan oluşuyor. 1+1, 2+1 , 3+1 , 4+1 seçeneklerinin sunulduğu MİLPARK'ta 65 – 186 metrekare arasında değişen konutların metrekare fiyatları 1.600 –1.800 YTL arasında değişiyor.
Bahçeli ve Teraslı Daireler
MİLPARK, her ayrıntısı özenle düşünülmüş peyzajı ile yeşillikler içinde gürültü ve stresten uzak, doğa ile başbaşa bir yaşam sunuyor. Bloklarda en üst kat dairelerin herbirinde bulunan daireye özel teras ile bahçe katındaki dairelerin bahçeleri, daire sahiplerine tahsis ediliyor.
Milpark'ta 24 saat kapalı devre izleme sistemi, özel güvenlik ekibi, açık-kapalı otopark, çift asansör, jeneratör sistemi, internet erişimi, daireler arası ücretsiz telefon görüşmesi gibi her türlü güvenlik ve konfor mevcut.
“Çevre Dostu” Milpark
Önemli oranda su tasarrufu sağlayan özel sistem ile, site genelinde atık sular toplanarak, arıtma ve klorlama ile banyo tesisatlarında yeniden kullanıma verilecek. Bu sistemle daire başına yıllık su tüketiminde %50'ye varan tasarruf sağlanması hedefleniyor.
“Önce İnsan” Odaklı Proje
Deprem yönetmeliğine uygun birinci sınıf malzeme ile inşa edilen MİLPARK, fore kazık, radye temel gibi son teknoloji ile desteklenen uygulamaları ile konutların deprem güvenliği sağlanıyor.
Yetişkin ve çocuk havuzu, Kapalı Fitness Alanı ve Birimleri, Havuz Cafe ve Donatıları, Restaurant-Cafe, Kreş Alanı, Çocuk Oyun Parkları, Yönetim ve Otomasyon Merkezi ile MİLPARK Konutları, uygun ödeme koşullarıyla mutlu bir yuva ve verimli bir yatırım imkanı sunuyor.
 
MİLPARK KONUTLARI PROJE KÜNYESİ 
Yeri : Esenyurt (Beylikdüzü Carrefour ve Taksit Center Alışveriş Merkezi Arkası)
Şirket: Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Paz. San. Ve Tic. A.Ş. (Genel Müdür Ömer Civaner)
Toplam Arsa Alanı: 33 bin 180 m2
Toplam İnşaat Alanı: 143 bin m2
Daire Adedi: 1196
Blok adedi: 19
Bina Yüksekliği: 9 – 14 kat
Metrekare: 1+1/2+1/3+1/4+1 olmak üzere dört farklı boyutta, evlerin en küçüğü 65 m², en büyüğü 186 m²
Özelliği: Teras bahçeli daireler, çağdaş mimari yapısı, her talebe uygun daire büyüklükleri, inşaat güvenliği ve kalitesini ön planda tutan beton ve zemin uygulamaları
Mimari Proje: Dome Mimarlık
Başlangıç Tarihi: Şubat 2008
Teslim Tarihi: Haziran 2010
Fiyat aralığı: 63.000 – 360.000 YTL
İstenen Minimum Peşinat: %20
Anlaşmalı Bankalar: Finansbank
SOSYAL TESİSLER
Havuz (yetişkin ve çocuk)
Çok Amaçlı Spor Alanı
Kapalı Fitness Alanı ve Birimleri
Havuz Cafe ve Donatıları
Restaurant-Cafe
Kreş Alanı
Çocuk Oyun Parkları
Yönetim ve Otomasyon Merkezi
MİLPARK Satış Ofisi
0212 449 04 04
www.milpark.com.tr