03 / 07 / 2022

Milyonlara büyük müjde: Hesaplara 650 TL yatırıldı! Paranızı hemen alabilirsiniz!

Milyonlara büyük müjde: Hesaplara 650 TL yatırıldı! Paranızı hemen alabilirsiniz!

Milyonlarca kişinin beklediği Ramazan Bayramı'nın gelmesiyle birlikte destek ödemeleri de araştırılmaya başlandı. Konu ile ilgili müjdeyi Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık verdi. İşte detaylar...
Milyonlarca kişinin beklediği Ramazan Bayramı'nın gelmesiyle birlikte destek ödemeleri de araştırılmaya başlandı. Konu ile ilgili beklenen müjde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan geldi.

Peki söz konusu destek ödemeleri hesaplara yattı mı? Destek ödemesi ne kadar? Destek ödemelerini kimler alabilir? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Milyonlara büyük müjde: Hesaplara 650 TL yatırıldı! Paranızı hemen alabilirsiniz!

Milyonlarca kişinin beklediği Ramazan Bayramı'nın gelmesiyle birlikte destek ödemeleri de araştırılmaya başlandı. Merakla beklene destek ödemelerinin hesaplara yatırıldığı açıklandı. Konu ile ilgili olarak yapılan duyuruda eşi vefat eden kadınlara yönelik nakdi yardım, muhtaç asker ailelerine yardım, muhtaç asker çocuklarına yardım, öksüz yetim yardımı ve kronik hastalık yardımı kapsamında verilen 7 başlıkta destek ödemelerinin yapıldığı ifade edildi.

İşte kalem kalem destek ödemeleri...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.