05 / 07 / 2022

Mini Cabrio'nun Mayıs ayı fiyatları açıklandı! Hemen siz de alın! İşte 23 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Mini Cabrio'nun Mayıs ayı fiyatları açıklandı! Hemen siz de alın! İşte 23 Mayıs 2022 fiyat listesi...

En dikkat çekici üstü açık otomobiller arasında yer alan Mini Cabrio'nun Mayıs ayı fiyatları belli oldu! Peki, Mini Cabrio fiyatları ne kadar? İşte 23 Mayıs 2022 fiyat listesi...Elif Alpar

Mini Cooper ülkemizde çok ilgi toplayan bir otomobil markası. En dikkat çekici üstü açık otomobiller arasında yer alan Mini Cabrio'nun Mayıs ayı fiyatları belirlendi! Peki, Mini Cabrio fiyatları ne kadar? 

Mini Cabrio nun Mayıs ayı fiyatları açıklandı! Hemen siz de alın! İşte 23 Mayıs 2022 fiyat listesi...Üstü açık, saf sürüşün temelini oluşturan MINI Cabrio, üstün yol tutuş ve teknoloji seviyeleri ile beğeni topluyor. MINI Cabrio, dört kişilik konforlu oturma alanı ve üçü bir arada elektrikli tentesi ile bir sonraki açık hava macerasına her zaman hazırlıklı!

Mini Cabrio nun Mayıs ayı fiyatları açıklandı! Hemen siz de alın! İşte 23 Mayıs 2022 fiyat listesi...Yeni yalın silüet ve net tavan çizgisiyle Mini Cabrio modeli birçok kişinin favorisi olacak! Cabrio, 30 km/sa’e kadar olan hızlarda yolculuk ederken bile 18 saniye içinde tamamen açılabilen ya da kapanabilen benzersiz bir tenteyle birlikte sunulur. 

Mini Cabrio nun Mayıs ayı fiyatları açıklandı! Hemen siz de alın! İşte 23 Mayıs 2022 fiyat listesi...Mini Cabrio, sürücülerin sürüş sitiline uygun çok çeşitli paketler sunar. MINI Cabrio'da her zaman olduğundan daha fazla standart donanım sağlamanın yanı sıra kaliteli donanım paketleri de bulunuyor. Söz konusu donanım paketleri, iç tasarımdan dış tasarıma, MINI Cabrio modelini son derece eşsiz bir biçimde hayata geçirir.

Peki, Mini Cabrio fiyatları ne kadar? İşte 23 Mayıs 2022 fiyat listesi...