Makyol Santral'de minikler de ev sahibi oldu!

Makyol Santral'de minikler de ev sahibi oldu! Makyol Santral'de minikler de ev sahibi oldu!

Makyol Santral Buluşmaları’nın üçüncü ayağında Minik Dostlarımıza Ev atölyesi düzenlendi. Bahçeşehir'de hayata geçirilen Makyol Santral’in tanıtım ofisi, "Minik Dostlarımıza Ev" atölyesiyle Bahçeşehirli hayvan sever aileler ve çocuklarını ağırladı... Kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte soğuk havalar kendini hissettirmeye başlarken Bahçeşehirli hayvan sever aileler ve çocukları, barınma ihtiyacı artan sokak hayvanları için 17 Kasım Cumartesi günü Makyol Santral satış ofisinde bir araya gelerek kış şartlarına dayanıklı barınaklar yaptılar. 

Çocuklar, bir yandan Makyol Santral satış ofisinin keyifli atmosferinde minik dostlarımız için barınaklar üretirken bir yandan da gün boyu yüz boyamadan sosis balona, oyun hamurundan boyama kitabına kadar farklı etkinliklerle gönüllerince eğlendiler.

Tamamlanan barınaklar, çocuklara hediye edilerek yaşadıkları yerlerdeki parklarda kış boyu minik dostlarımıza birer yuva olacak.

Konforun Merkezinde, Merkezden Yaşama Açılan Bir Proje

Dünyaca ünlü mimarlık ofisi Roy Higgs Mimarlık tarafından projelendirilen Makyol Santral, toplam 16 bin 906 metrekare arazi üzerine tamamı teras veya balkonlu, ferah ve konforlu yaşam alanları sunan 1+1, 2+1 ve 3+1 formatlarda 5 blokta 403 daire, 9 villa ve ticari alanlardan oluşuyor. 

Konumu itibarıyla TEM Otoyolu ve D100 Karayolu gibi iki önemli ulaşım aksına çok yakın olan Makyol Santral’de fitness alanından masaj odalarına, saunadan yoga ve pilates salonuna, basketbol ve tenis sahalarından yürüyüş parkuruna kadar sağlıklı yaşam ve spor alanlarının yanı sıra çocuk ve genç aktivite alanlarından playstation odasına, açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzundan güneşlenme terasına kadar çeşitli sosyal olanaklar ile 16 bin metrekare kiralanabilir çarşı alanında bistro café, restoran, kahve evi, market, gurmehouse, kuru temizleme & lostra, fırın, kuaför vb. alanları da yer alacak.
 

http://www.makyolsantral.com/