Makyol Santral'de ödemeleri erteleyen kampanya!

Makyol Santral'de ödemeleri erteleyen kampanya! Makyol Santral'de ödemeleri erteleyen kampanya!

Makyol Gayrimenkul, Bahçeşehir’in merkezinde hayata geçirdiği Makyol Santral’de, 'Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Teslimde Başlayın” kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor...Toplam 16 bin 906 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Makyol Santral projesi, dünyaca ünlü mimarlık ofisi Roy Higgs Mimarlık tarafından projelendiriliyor.

Makyol Santral projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 arasında değişen 5 blokta 407 daire, 9 villa ve ticari üniteler olmak üzere herkesin ihtiyacına göre değişen yaşam olanakları yer alıyor. Projede, genişliğin ve ferahlığın ön planda olduğu tamamı teras veya balkonlu farklı daire seçenekleri bulunuyor. 

Doğru Lokasyonda, Konforun Merkezinde Bir Yaşam 

Makyol Santral, Akbatı AVM'nin tam karşısında yer alıyor. Projenin hemen arkasında bölgenin en büyük üniversite hastanesi LİV İSÜ Hastanesi’nin yanı sıra TED, Bilfen, MEF, Amerikan Koleji gibi birçok önemli okul ve eğitim kurumu bulunuyor.  Ulaşım avantajları bakımından E-5 bağlantı aksına, TEM otoyolu ve gişelerine 500 metre mesafede, yeni tamamlanacak olan Mahmutbey- Bahçeşehir - Esenyurt Metro hattına da yürüme mesafesinde yer alan Makyol Santral, özellikle Kanal İstanbul projesine yakınlığı ve 3. Havalimanı’na 24 kilometre mesafesiyle bugün için İstanbul’daki yatırım potansiyeli en yüksek projelerden biri olarak da görülüyor. 

Yaşamı Kolaylaştırmak İçin Tasarlandı

Makyol Santral projesinde masaj odaları, sauna, Yoga-Pilates salonu, fitness merkezi gibi sağlıklı yaşam ve spor alanlarının yanı sıra play station oyun odasından barbekü alanlarına, cep sinemasından özel tasarlanmış etkinlik ve kutlama alanlarına kadar çeşitli sosyal olanaklar sunulacak. Ayrıca projede, 16 bin metrekare kiralanabilir çarşı alanı, bistro café, restoran, kahve evi, market, gurme house, kuru temizleme & lostra, fırın, kuaför vb. alanları da yer alacak.


Web: http://www.makyolsantral.com/