Mira Kurtköy'de 295 bin TL'den başlıyor!

Mira Kurtköy'de 295 bin TL'den başlıyor!İstanbul Kurtköy de, villa ve daire seçenekleri ile müşterilerin karşısına çıkan Mira Kurtköy projesi, 26 bin metrekarelik alanda toplam 32 villa ve 303 daireden oluşuyor.


İstanbul Kurtköy de, villa ve daire seçenekleri ile müşterilerin karşısına çıkan Mira Kurtköy projesi, 26 bin metrekarelik alanda toplam 32 villa ve 303 daireden oluşuyor. 800 metrekarelik yüzme havuzu ve 85 metrekarelik çocuk havuzu, açık hava püates alam, basketbol-voleybol sahası, bisiklet ve yaya yollan ile dikkat çeken Mira, l+l'den3+l'e 15 farklı büyüklükte daireleri bünyesinde banndınyor. Yüzde 82 oranında yeşil alanıyla nefes aldıran proje olma özelliği taşıyan projede her daireye ve villaya özel otopark alam da bulunuyor. 


1.050 m2'lik kapalı alana sahip MiraClub projeden ev elen alıyor. Mira Kurtköy de aaıre ııyatlan 295 bin liradan başlıyor 470 bin liraya kadar çıkıyor. Vüla fiyatları ise 950 bin lira. 3 bin aile ev sahibi oldu Beşyıldız Grubu'nun tüm diğer projelerinde olduğu gibi akademisyen iç mimarlardan danışmanlık hizmeti alınarak oluşturulan Mira Kurtköy projesi, de tay lanyla dikkat çekiyor. Şirket bugüne kadar 3 bine yalan aileyi İstanbul'un Kurtköy, Çekmeköy ve Pendik bölgelerinde inşa ettiği projelerde ev sahibi yaptı. Star 
Pendik Mira Kurtköy satış ofisi

Telefon: 444 54 14

Web Adresi: www.besyildizmira.com