25 / 09 / 2022

Mirage Rezidans teslimleri ne zaman?

Mirage Rezidans teslimleri ne zaman?

Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Mirage Rezidans projesinde ödeme planı kapsamında banka kredi uygulanabiliyor. Proje 3 blok şeklinde inşa ediliyor. Peki Mirage Rezidans teslimleri ne zaman?Toplam 342 adet daireden meydana gelen proje İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa ediliyor. Projede peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 ekstra indirim uygulanıyor.


Lokasyon bilgisi kapsamında proje metroya, Atatürk Havaalanı'na, metrobüse ve Tem Otoyolu'na yakın bir noktada bulunuyor. Projede lansmana özel yüzde 7 indirim sağlanıyor.


Ortak kullanım alanları arasında projede güneşlenme ve gölgelik alanları, açık hava ve fitness alanı, çocuk havuzu, yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları yer alıyor.


Ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat ödendiğinde, yüzde 25 teslimde kalan kısım ise 48 ay vade farksız taksitlendirilen proje 3 blok şeklinde inşa ediliyor.


Mirage Rezidans teslimleri ne zaman?

Daire fiyatlarının 398 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede daire teslimleri  Kasım 2017 yılında yapılması planlanıyor. Proje  Sur Yapı  imzasıyla yükseliyor.


Tel: 0216 422 65 14

Web: www.suryapi.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor

Geri Dön