Sur Yapı Mirage Rezidans teslimleri ne zaman?

Sur Yapı Mirage Rezidans teslimleri ne zaman?

Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans


Mimar Sinan istasyonlarına yakın bir bölgede yer alan proje İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar Güneşli' de hayata geçiriliyor. Peki Sur Yapı Mirage Rezidans teslimleri ne zaman?


300 milyon TL yatırım bedeliyle yükselen proje toplam 342 adet daireden meydana geliyor. Projedeki daire büyüklükleri 58 metrekareden başlayıp 234 metrekareye kadar yükseliyor.


Sosyal kullanım alanları arasında projede yüzme havuzu, açık hava ve fitness alanı, yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuk havuzu, güneşlenme ve gölgelik alanları gibi donatılar bulunuyor.


Lokasyon bilgisi kapsamında proje E-5 ve Tem Otoyolu'na, Atatürk Havaalanı'na, metroya, metrobüse, Evren Güneşli ve Mimar Sinan istasyonlarına yakın bir bölgede bulunuyor.


İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar Güneşli'de hayata geçirilen projede daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


Ödeme planı kapsamında projede lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanıyorken, tamamı peşin veya peşin +  banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim sağlanıyor.


Sur Yapı  Mirage Rezidans  teslimleri ne zaman?

Daire teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanan projede daire fiyatları 276 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede dairelerin konum ve katlarına göre değişiklik gösteriyor.


Tel: 0216 422 65 14

Web: www.suryapi.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor