Mısbah İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mısbah İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Mısbah İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mısbah İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Mısbah Zıbıbı, Alıa Alzabıbı ve Amet Alzabıbı ortaklığında 200 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Mısbah İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Mısbah Zıbıbı, Alıa Alzabıbı ve Amet Alzabıbı ortaklığında kuruldu.


Mısbah İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; a- Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, iş yeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, hanaları abrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek.Mısbah İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Adres;Kemalpaşa Mh.2.Pehlivan Sk. N.13/1 Küçükçekmece