Mitaş ParkOne Zekeriyaköy'de 795 bin dolara tripleks!

Mitaş ParkOne Zekeriyaköy'de 795 bin dolara tripleks!ParkONE projesi Space architects & designers tarafından tasarlandı. Proje Avrupa Gayrimenkul Ödülleri töreninden beş yıldızla döndü


 

Markalı konut üreticileri 2012"ye  de büyüme hedefiyle giriyor. Rekabetin yoğun yaşanacağı bir döneme girildiğine dikkat çeken Vivian Levi sektörde dağılmalar yaşanabileceğini, krize direnebilen inşaat firmalarının doğru fiyat politikalarıyla istedikleri satış ve karlılık oranına ulaşabileceklerini ifade etti  

Küresel dalgalanmadan etkilenmeden büyümesini sürdüren gayrimenkul sektörü 2012"ye de büyüme hedefiyle giriyor. Markalı konut üreticilerinin yatırımlarının arttığı bir yıl olan 2011, devam eden projelerin yanı sıra kentsel dönüşüm projeleri, mütekabiliyet yasasında yapılacak değişikliklerle yabancı ilgisinin artması konut satışlarının hız kesmeden devam edeceğini gösteriyor.  

Mitaş Gayrimenkul projesi olan ParkOne'da bahçe katları 684 bin dolar ile 715 bin dolar, bahçe dubleksleri 525 bin dolar ile 598 bin dolar, çatı dubleksleri 421 bin dolar ile 526 bin dolar, tripleks villalar ise 795 bin dolar ile 983 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

ParkONE projesi Space architects & designers tarafından tasarlandı. Proje Avrupa Gayrimenkul Ödülleri töreninden beş yıldızla döndü. 79 konutluk bir proje olan Park One'ın arsa alanı 30 dönüm olarak belirlendi. Parkone içerisinde; GYO, restoran, tenis kortu, hama, havuz, pilates, sauna, oyun alanları, kafeler ve tenis kortu yer alıyor. 12 dönüm yeşil alanı bulunan ParkOne, Zekeriyaköy'de konumlandırıldı.

 

http://www.parkone.com.tr/

0212 201 60 62

 

Zeynep Karabağ/Emlakkulisi.com