02 / 12 / 2023

Mitsubishi Space Star'a flaş son dakika zammı! 17 Şubat 2023 fiyat listesi...

Mitsubishi Space Star'a flaş son dakika zammı! 17 Şubat 2023 fiyat listesi...

Mitsubishi`nin mini hatchback modeli Space Star`a son dakika zammı geldi! Peki, Mitsubishi Space Star'ın fiyatı ne kadar? Mitsubishi Space Star kaç TL? 17 Şubat 2023 Space Star fiyat listesi...Mitsubishi'nin Space Star mini hatchback'i bu ay şok edici bir zam aldı. Yeni fiyatı duyan şok oldu.  Peki, Şubat 2023 Space Star fiyatları ne kadar? Mitsubishi Space Star'ın fiyatı ne kadar? Mitsubishi Space Star kaç TL? 17 Şubat 2023 Space Star fiyat listesi...

Mitsubishi'nin yeni Space Star modelleri, güzel ön kısım, dinamik yan görünümler ve tamamen yeni arka tasarım sayesinde zarif ve sportif bir görünüm sunuyor. Zarif tasarım, ferah iç mekan, mükemmel görüş açıları ve kaliteli işçilik. Space Star, yüksekliği ayarlanabilir bir sürücü koltuğu ile güncellendi. Star, sürüş keyfinizi en üst düzeye çıkarır.

Mitsubishi Space Star a flaş son dakika zammı! 17 Şubat 2023 fiyat listesi...

Mükemmel güvenlik özellikleriyle donatılan Mitsubishi Space Star, 7 inçlik dokunmatik multimedya sistemi, geri görüş kamerası, Android Auto ve Apple CarPlay özellikleriyle konforlu bir sürüş sunuyor. Sekiz renk grubu, 1,2 litrelik MIVEC motor ve 102 Nm tork ile Mitsubishi Space Star, bireyselliğinizi yansıtır ve sert hızlanma altında iyi performans gösterir. 

Yeni Space Star INVECS-III CVT şanzıman, tüm sürüş koşullarında sorunsuz hızlanma ve yavaşlama sağlayarak yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi için optimum viraj almayı sağlar.

Mitsubishi Space Star'ın teknik özellikleri nelerdir? İşte 17 Şubat 2023 tarihli Mitsubishi Space Star teknik özellikleri ve fiyat listesi...

Geri Dön