Mnr Genç İnşaat Taahhüt Nalburiye Dekorasyon İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mnr Genç İnşaat Taahhüt Nalburiye Dekorasyon İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Mnr Genç İnşaat Taahhüt Nalburiye Dekorasyon İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mnr Genç İnşaat Taahhüt Nalburiye Dekorasyon İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Nurullah Anik imzasıyla kuruldu.


Mnr Genç İnşaat Taahhüt Nalburiye Dekorasyon İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Nurullah Anik imzasıyla kuruldu. 


Mnr Genç İnşaat Taahhüt Nalburiye Dekorasyon İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, iş yeri, ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, barajve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek.Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum vekuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek.Türkiye Cumhuriyeti devleti bakanlıklarının ve bakanlığa bağlı resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkarılan inşaat, elektrik, tesisat, yol, su, kanalizasyon, doğal gaz,altyapı, üst yapı, dekorasyon, restorasyon işlerinin yeniden veya onarımı ihalelerine katılmak, teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği işi yapmak ve teslim etmek. Prefabrike inşaat ve meskenler yapmak, yaptırmak ve bunları satmak, kiraya vermek. Her türlü havuz inşaatı ve arıtma işlemleri yapmak. Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak. Her türlü sanayi ve inşaat boyaları iç ve dış cephe koruyucu boyaları,sentetik, selülozik, akrilik boyaların ve boya yan malzemelerinin imalatı, alım satımı, ithalatı ve ihracatı.Her nevi boya maddeleri ve yan ürünlerinin, metal boyası, oto boyası, astar,plastik, yağlı, saten boya, tiner, macun benzeri mamul ve yarı mamul ürünlerinin imali, ithali, ihracı. Her türlü konut, fabrika, atölye ve benzeri binalara çatı izolasyonu, dış cephe izolasyonu yapmak.Isı yalıtımlı,giydirmeli dış cephe kaplama işleri yapmak. Her türlü binaların ısı ve su yalıtım malzemelerinin imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak. İnşaat malzemeleri, demir, bakır, kum, çakıl, mıcır, çimento, kireç, tuğla,kiremit, seramik, çini, fayans, karo,mozaik mamulleri, tuğla, taş, mermer,yer döşemeleri, boya, nalburiye malzemelerinin toptan ve perakende olarak alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını ve üretimini yapmak, bayilikler ve mümessillikler almak, kendine bağlı bayilikler kurmak. Her nevi inşaat ve nalburiye malzemelerinin alet, edevatının imaline mahsus atölye ve fabrika kurmak, kiralamak, kiraya vermek, işletmek, bu maddelerin iç ve dış ticaretini yapmak. Her türlü nalburiye işleri yapmak. Her türlü inşaat dekorasyon işleri yapmak.Mnr Genç İnşaat Taahhüt Nalburiye Dekorasyon İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Adres; Kaynarca Mah.Deniz Cad.83/42 Pendik