Modernist'te konutların metrekaresi 1.100 YTL'den başlıyor

Modernist'te konutların metrekaresi 1.100 YTL'den başlıyor

Türkiye'deki yaşam standartlarını değiştirecek olan Modernist, pek çok ilke imza atacak. İlk etabına başlanan Modernist 1'in %85'i yeşil alandan oluşuyor. 61.000 metrekare üzerine konumlanacak ilk etapta 19 kattan oluşan 7 blok bulunuyor.
 

Her ihtiyacı karşılayacak sosyal tesisi, farklı spor olanakları, yüzme havuzu, çim ve koru alanı, yürüme ve bisiklet yolları, yüksek yaşam teknolojisi sunan Modernonline ve üstün güvelik donanımı Modernist'te biraraya geliyor.

Site içerisinde 7 gün 24 saat hizmet verecek modern çarşıda; süpermarketten terziye, çiçekçiden eczaneye, kuru temizlemeden kuaföre, pastaneden restorana, özel parti alanlarından revire kadar ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceksiniz. Modernist'te çocukların eğitimi ve güvenliği de düşünüldü. Bunun için bir kreş oluşturuldu. Çocuğunuzu güvenerek kreşe teslim edebilir ve evinizden ne yaptığını izleyebilirsiniz.

Projede aynı zamanda kapalı ve açık basketbol sahaları, voleybol alanı, mini futbol, yürüme parkurları, bisiklet ve koşu yolları, yüzme havuzları, aerobik, pilates, step gibi farklı spor etkinlikleri için ayrılan özel salonlar, aletli spor salonu, bilardo ve masa tenisi salonları yer alıyor. 18 farklı kat planı bulunan Modernist 1'de aynı zamanda size özel kapalı otopark ve depo bulunuyor.

Site içinde dolaşacak ve Modernist'e özel `minimobil' sayesinde doyasıya alışveriş yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulacak bu servis sitede isteğiniz yere kolayca ulaşamınızı sağlayacak.

Modernist'in en önemli özelliklerinden biri de çevre düzenlemesi. Gölet ve şelaler, çardaklar, özel seyir alanları, köprüler adeta size doğada olduğunuzu hissettirecek.

Yeşil İnşaat'ın gerçekleştiridiği bu dev proje 1100 YTL'den başlayan metrekare fiyatlarıyla sunuluyor.