'Lilyum' dairelerin fiyatı 87 bin YTL'den başlıyor

'Lilyum' dairelerin fiyatı 87 bin YTL'den başlıyor

Kurtköy'de inşa edilen 120 dairelik Lilyum Evleri'nde daire büyüklükleri 52 ve 147 metrekare arasında değişiyor. Projedeki konutların fiyatları 87 bin YTL'den başlıyor.


Tenis kortu da yapılıyor Mono İnşaat'ın Kurtköy'de inşa ettiği Lilyum Evleri, toplam 10 bin metrekarelik bir alanda hayata geçiriliyor. 9 bin metrekarelik alanın özel tasarlacanak yeşil alanlara ayrılacağı Lilyum Evleri, 3 blokta yer alan 120 daireden meydana geliyor. TEM otoyoluna 1 dakikalık mesafede bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 3 kliometre, İstanbul Park pistine ise 10 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.

4 farklı daire tipi

Yeni yapılan fuar merkezine ve toplu konut projelerine de yakınlığı ile dikkat çeken projede 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor. Lilyum Evleri'ndeki 1+1 daireler 52 ve 2+1 daireler 83 metrekare büyüklüğünde inşa edilirken, 3+1'ler 98 ve 147 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor. Lilyum Evleri'nde, yüzme havuzu, tenis kortu, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra açık ve kapalı otopark, 7 gün 24 saat çalışan özel güvenlik sistemi, acil durumlar için aydınlatma ve yangın söndürme sistemleri ile elektrik ve su kesintilerine karşı jeneratör ve su deposu gibi hizmetler de mevcut. Projedeki dairelerde ferdi kombi ısıtma sistemi, özel görüntülü diafon, her daireye 10 metrekareden başlayan büyüklüklerde özel depo, kablolu TV alt yapısı, vestiyer ve kablosuz internet donanımları bulunuyor. Ayrıca, yapılan peyzaj çalışmalarında projeye ismini veren lilyum çiçeklerinin her rengine yer veriliyor.

Evler rengârenk

Lilyum Evleri, gerçekleştirilen etüd çalışması sonucunda Bayındırlık Bakanlığı ve Pendik Belediyesi onayıyla deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. Bloklar radye temel üzerinde yükseliyor. Sarı, kırmızı ve pembe renklerinden oluşan Lilyum Evleri'nde fiyatlar 87 bin YTL ile 240 bin YTL arasında değişiyor. Projenin satış ve pazarlamasını Gaya Gayrimenkul Geliştirme gerçekleştiriyor.

Projede, yüzme havuzu, tenis kortu, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra açık ve kapalı otopark bulunuyor.

Lilyum Evleri'nin künyesi

* Firma: Mono İnşaat

* Yer: Kurtköy

* Büyüklük: 10 bin metrekare

* Konut sayısı: 120

* Konut büyüklüğü: 52-147 metrekare

* Fiyat: 87 bin-240 bin YTL

* Tel: (0 212) 275 08 04

(Sabah)