Çorlupark'ta fiyatlar 65 bin YTL'den başlıyor

Çorlupark'ta fiyatlar 65 bin YTL'den başlıyorÇorlu'da uygulamaya konulan Çorlupark projesinde yer alan rezidans dairelerinin fiyatları 65 bin YTL'den başlıyor.
Bir otel ve bir de alışveriş merkezinin yer aldığı proje, dünya markalarına da ev sahipliği yapacak. Toplam 640 konutun bulunduğu proje, aynı zamanda Trakya'nın en büyük toplu konut projesi olma özelliğini de taşıyor.


Propa İnşaat, konut ve alışveriş merkezinden oluşan ÇorluPark projesini Tekirdağ, Çorlu'da uygulamaya koydu. Sakinlerine geniş sosyal olanaklar sunan ÇorluPark projesi, dünya markalarına da ev sahipliği yapacak. Toplam 640 konut ve alışveriş merkezinden oluşan proje, aynı zamanda Trakya'nın en büyük toplu konut projesi olma özelliğini de taşıyor.


Çorlupark AVM, 90 bin metrekare kapalı, 45 bin metrekare kiralanabilir alana sahip bulunuyor. Çorlupark Alışveriş Merkezi sadece Çorlu'nun değil aynı zamanda tüm Trakya'nın en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olma özelliğini de taşıyor. ÇorluPark AVM ve ÇorluPark Konutları, rezidans konseptini bölgeye getirerek, otel ihtiyacına da yanıt vermeyi amaçlıyor. 4 yıldızlı, 250 yataklı bir şehir otelini de bünyesinde barındıran projede yer alan otel, rezidans konutlarıyla aynı yapı içinde yer alacak. Konutlarının bakım, işletme ve temizliği ile 24 saat aralıksız hizmet verilecek olan projede, rezidans sahipleri kendi evlerinde 4 yıldızlı bir otelin tüm olanaklarından yararlanma imkánına da sahip olacak. Sitedeki konutlarda yaşam başlayana kadar bitirilecek olan ÇorluPark AVM'de, hipermarket, çeşitli mağazalar, food court, sinema ve eğlence bölümleri, toplantı ve düğün salonları, sağlık ve eğitim birimleri yer alıyor.


Sıfır Faizle Kredi


Bölgedeki bazı resmi binaların da faaliyet göstereceği proje, 14 katlı bloklardan oluşuyor. ÇorluPark Konutları'nda, 55 metrekarelik 1+1'den, 200 metrekarelik 4+1'e kadar dört farklı tipte daire seçeneği sunuluyor. Bu konutların başlangıç fiyatları 65 bin YTL'den başlayıp, 165 bin YTL'ye kadar çıkıyor. 24 ay faizsiz kredi, önce otur sonra öde gibi çeşitli ödeme seçenekleriyle satışına başlanan projede, ilk etapta 25 bin YTL peşinat ödeyenlere bitmek üzere olan konutlarının tapusu veriliyor. Aralık ayında satışa sunulacak projenin tamamının 2009 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Projede; 24 saat açık acil servis, yüzme havuzu, süs ve peyzaj havuzları, çocuk yuvası ve kreş, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, aydınlatılmış mini futbol çim sahası, yürüme parkuru, bisiklet yolları, fitness center, büyük boy satranç parkuru, kapalı spor salonu, cafe, restaurant ve otoparklar yer alıyor.


Özel güvenlik ve profesyonel site yönetiminin sağlandığı proje, tek kapıdan kontrollü giriş ve çıkış, dairelerde görüntülü diafon, güvenlik duvarı ve kameralı güvenlik ile koruma, elektrik ve su kesintilerine karşı jeneratör ve su depoları gibi olanaklar da sunuluyor.