26 / 05 / 2022

Moment Beştepe ödeme seçenekleri!

Moment Beştepe ödeme seçenekleri!

Firma: Moment Yapı

Proje: Moment Beştepe

Moment Beştepe ödeme seçenekleri haberimizde yer alıyor. Moment Yapı tarafından hayata geçirilen projede uyku odasından spor salonuna kadar çalışanların verimliliği için her şey düşünüldü.Teslimlerin Haziran ayında yapılacağı  Moment Beştepe  projesi Ankara'nın Yenimahalle ilçesi Beştepe'de yer alıyor. 

Moment Beştepe Ofis projesi Cumhurbaşkanlığına, bakanlıklara, Atatürk Orman Çiftliği’ne komşu konumuyla öne çıkıyor.


Moment Beştepe ödeme seçenekleri!

60 ay 0 faiz, 120 ay 0,98 faiz imkanı sağlanan projede KDV  Moment Yapı'dan...

Moment Beştepe ofis projesi uyku odasından spor salonuna kadar çalışanların verimliliğinin ön planda tutulduğu bir ofis yaşamı vadediyor. 

330 tane home ofis ve 22 tane dükkandan meydana gelen Moment Beştepe 2 blok şeklinde yükseliyor. Projede ofis alanları 83 metrekareden başlayıp 198 metrekareye çıkıyor. 

Moment Beştepe'nin donatıları arasında cafeler, yoga ve meditasyon alanı, seminer odaları, sistem arşiv odaları, toplantı odaları mevcut. 
 
Proje konum olarak; Çevre Yolu'na 17 kilometre, Eskişehir Yolu'na 2 kilometre, Kızılay'a 7,4 kilometre, otobüs terminaline 500 metre,  Esenboğa Havaalanı'na 30 kilometre, Konya Yolu'na 500 metre, Tunalı'ya 7,5 kilometre, İstanbul Yolu'na 500 metre mesafede bulunuyor. 


Moment Beştepe satış ofisi
Telefon: 444 74 01 
Web: http://www.momentbestepe.com.tr/

Ezgi Delibeyoğlu/Emlakkulisi.com


projeye sor