Moment İstanbul Kartal'da yıl sonuna özel yüzde 15 indirim!

Moment İstanbul Kartal'da yıl sonuna özel yüzde 15 indirim! Moment İstanbul Kartal'da yıl sonuna özel yüzde 15 indirim!

731 konut ve 12 ticari alandan meydana gelen Kartal'da hayata geçirilen Moment İstanbul projesinde yıl sonuna özel yüzde 15 indirim imkanı sunuluyor.AC Yapı imzası ile hayata geçirilen Moment İstanbul projesi 100 milyon dolarlık yatırımla Kartal'da inşa ediliyor. Moment İstanbul projesi, İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesinden biri olarak gösteriliyor. 

 

Moment İstanbul, yeni yılda her bütçeden insanın kolayca ev sahibi olmasının önünü açıyor.Projede yüzde 1 peşinat ile ev sahibi olunabiliyor. Kampanya kapsamında tüm dairelerde yıl sonuna özel yüzde 15 indirim uygulanıyor. Proje Yapı Kredi Bankası, İNG Bank, Garanti Bankası, Albaraka Türk ve Türkiye İŞ Bankası gibi anlaşmalı kurumlarla kişiye özel ödeme planı sunuyor. Moment İstanbul'da yıl sonuna özel gerçekleşen kampanyada yüzde 18 KDV dahil 300 metrekare home office seçenekleri 1 milyon 200 bin TL’den başlıyor.


44 katlı iki kuleden oluşan Moment İstanbul projesi 731 konut ve 12 ticari alandan meydana geliyor. Projede  1+1'den 4+1'e kadar uzanan çeşitte residence ve home office alternatifleri yer alıyor. Dairelerin büyüklükleri 74 metrekare ile 314 metrekare arasında değişiyor.


7/24 güvenlik ve otopark imkanını sunulduğu Moment İstanbul Kartal projesinde açık yüzme havuzu, fitness center, spa, hobi odaları, cep sineması, kafeler, Cross Action Kids Club yer alıyor. 

 

 

Web: http://momentistanbul.com/