01 / 07 / 2022

Mono İnşaat'tan Bağdat Caddesi'ne 2 yeni proje!

Mono İnşaat'tan Bağdat Caddesi'ne 2 yeni proje!

Mono Mimarlık İnşaat, Bağdat Caddesi’nde geliştirdiği kentsel dönüşüm projelerine 2 yeni proje daha ekliyor. Gayrimenkul ve inşaat sektöründe 27  yılık bir tecrübeye sahip Mono Mimarlık; gerçekleştirdiği projeler ve yatırımlarla sektörün tüm alanlarına imzasını atarken kentsel dönüşüm çalışmalarında da çalışmalarını hızla sürdürüyor. 

Toplam 55 bin metrekarelik bir alanın dönüşümüne imza atan Mono İnşaat Mimarlık, son olarak Suadiye ve Fenerbahçe’de geliştirdiği 2 yeni projeyle de kentsel dönüşümdeki tecrübesini bir kez daha kanıtlayacak. 

Mono İnşaat tan Bağdat Caddesi ne 2 yeni proje!

Sahil ve Bağdat Caddesi arasında yer alan merkezi konumuyla dikkat çeken Suadiye Akın Sokak'taki proje; 2+1, 3+1,3+1 dubleks ve 4+2 dubleks dairelerden meydana geliyor. Büyüklükleri 102 metrekare ile 287 metrekare arasında değişen deniz manzaralı daireler, 1 milyon 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Mono İnşaat tan Bağdat Caddesi ne 2 yeni proje!

Fenerbahçe Egemen Sokak'ta yükselen projeise 1+1, 2+1 ve 4+2 dubleks dairelerden oluşuyor. Büyüklükleri 75metrekare ile 240 metrekare arasında değişen daireler 975 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yatırımcı talepleri 2 projeyi doğurdu

Mono İnşaat tan Bağdat Caddesi ne 2 yeni proje!

Kentsel dönüşüm projelerini ticari bir faaliyet olarak değil, bölgenin mimarisiyle sosyo-kültürel dokusunu da ele alarak planladıklarını söyleyen Hulusi Zeren, konuya şu sözlerle açıklık getirdi: “Kentsel dönüşümün ticari kaygı güdülerek yapılması, kalite standartlarını düşürdü ve yatırımcı memnuniyetsizliklerini de beraberinde getirdi. Bu durum karşısında biz Mono Mimarlık İnşaat olarak müşterilerimizden aldığımız güvenle doğru bildiğimiz yoldan ilerlemeyi seçtik. Dolayısıyla yatırımcı taleplerinde son dönemde ciddi artış yakaladık. İnşaatı süren 2 yeni projemiz de bu artan talebin bir yansımasını oluşturuyor.“

Web: http://www.monomimarlik.net/