Mövenpick ve Hilton'dan çeşme"ye otel yatırımı!

Mövenpick ve Hilton'dan çeşme

Four Seasons, Mövenpick ve Hilton, yapacakları yatırımlarla çeşme"de hizmet vermeye başlayacak


çeşme Turistik Otelciler Birliği (çEşžTOB) Yönetim Kurulu Başkanı Veysi Öncel, dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Four Seasons, Mövenpick ve Hilton"un yapacakları yatırımlarla çeşme"de hizmet vermeye başlayacaklarını bildirdi.

Öncel, gazetecilere yaptığı açıklamada, dünyanın ünlü otel zincirlerinin çeşme"de faaliyet gösterme kararı aldıklarını belirtti.

çeşme"nin bu yatırımlarla yurtdışından daha fazla nitelikli turisti çeker hale geleceğini ifade eden Öncel, 'Dünyanın en ünlü otel zincirlerinden olan Four Seasons, Mövenpick ve Hilton, yapacakları yatırımlarla çeşme"de hizmet vermeye başlayacak. Bu markaların çeşme"yi tercih etmeleri son derece olumlu bir olay' dedi.

Öncel, çeşme"nin turizmde mevcut çizgisini koruduğu sürece ünlü markaları çekmeye devam edeceğini, ancak yatırımların devam etmesi için bir an önce imar planlamalarının yapılması gerektiğine işaret ederek, 'çeşme, doğal yapısı bozulmamış, Türkiye"de örnek gösterilecek bir ilçe. Antalya artık yatırıma doydu. Bir an önce gerekli imar planlamaları yapılarak, çeşme"nin yapısını bozmadan yatırım bekleyen milyonlarca metrekare alan turizme açılmalı' ifadelerini kullandı.

 

AA