03 / 07 / 2022

Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi ve ödeme planı!

Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi ve ödeme planı!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Küçükyalı Büyükada

Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi ve proje detayları...Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla inşa edilen Nidapark Küçükyalı projesi kapsamındaki konutların satışları devam ediyor.

Bugün online olarak yapılan  basın toplantısıyla tanıtılan Multi Evler, Nidapark Küçükyalı projesinin Büyükada etabında bulunuyor.

Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi!
Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi ve proje detayları...

Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi hakkında bilgi vermeden önce proje detaylarıyla ilgili bazı detaylara değinelim.

Toplamda  218 adet multi evin yer aldığı Nidapark Küçükyalı Büyükada projesinde ev, home ofis ve ofis olarak kullanılabilen teraslı ve deniz manzaralı Multi Evler mevcut.

Multi Evler Nidapark Küçükyalı projesinin teslimleri 36 ay sonra yapılacak. Proje 2 blok şeklinde yükselecek.

Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi!
Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi kapsamında en düşük konut bedeli 1.1 milyon TL, en yüksek konut bedeli 2.5 milyon TL şeklinde belirlendi.

Multi Evler Nidapark Küçükyalı projesinde 60 ay 0 vade farkı ya da 120 ay 0,79 vade farkıyla konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 15 ve yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen projede ödemeler 2. yılda başlıyor.

Lansman fırsatları sunulan Nidapark Küçükyalı Büyükada projesinde evinize özel teras alanı, özel depo alanı, güvenlik hizmeti, kapalı otopark ve vale hizmeti sunuluyor.

Nidapark Küçükyalı Büyükada Multi Evler konum:
Multi Evler Nidapark Küçükyalı fiyat listesi ve ödeme planı!

Web: http://www.nidaparkkucukyali.com/etaplar/nidapark-kucukyali-buyukada/
Telefon: 444 48 46


projeye sor