06 / 07 / 2022

Nakit para ihtiyacı olanlara müjde! Faizsiz 50 bin TL kredi imkanı!

Nakit para ihtiyacı olanlara müjde! Faizsiz 50 bin TL kredi imkanı!

Nakit para ihtiyacı olan vatandaşlar bankaların kredilerini inceliyorlar ve faizlerin ne durumda olduğunu araştırıyorlar. En uygun kredi veren bankaları araştıran vatandaşların yüzünü güldürecek haber ise iki özel bankadan geldi. İşte sıfır faizle kredi veren bankalar...Ekonomik olarak sıkıntıda olan vatandaşlar nakit sorununu gidermek için bankalardan kredi çekmeye yöneliyorlar. En uygun faizle kredi kullanmak isteyenleri sevindirecek haber Albaraka Türk ve Türkiye Finans Katılım'dan geldi. 

Tv100'de yer alan habere göre; 2 özel katılım bankası fazileri sıfırladığını duyurdu. İşte faizsiz kredi kampanyasının tüm detayları... 
 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.