Nallıhan Belediyesi'nden emlak vergisi uyarısı!

Nallıhan Belediyesi'nden emlak vergisi uyarısı!Ankara Nallıhan Belediyesi tarafından emlak ve çevre temizlik vergilerinin ikinci taksiti ödemelerinin 30 Kasım'da sona ereceğini açıkladı.


Ankara Nallıhan Belediyesi, emlak ve çevre temizlik vergilerinin ikinci taksiti ödemelerinin 30 Kasım'da sona ereceğini açıkladı. Anadolu Ajansı'ndan Yaşar Tonbak'ın haberine göre; belediye tarafından yapılan açıklamada, emlak ve çevre temizlik vergileri ikinci taksitinin ödeme süresinin 30 Kasım'da sona ereceği, vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri için bu süreye kadar ödemesini yapması gerektiğinden bahsetti. Açıklamada, ödemelerin Halk Bankası, Ziraat Bankası ve tüm PTT şubeleri ile belediyenin internet adresinden gerçekleştirebilecekleri ifade edildi. 

Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Selvi, belediye olarak vatandaşlar için her türlü imkanın sağlandığını belirterek "Koronavirüs sürecinde vatandaşların belediyeye gelmeden ve cezalı duruma düşmeden emlak ve çevre temizlik vergilerini yatırmasını istiyoruz" diye konuştu.