Narin Park'ta 59 bin YTL'ye!

Narin Park'ta 59 bin YTL'ye!

İlk daire teslimatlarının başladığı Narin Park'ta ev sahibi olmak isteyenler için yeni daire tipleri 59.000 YTL'den başlayan fiyatlardan satışa sunuldu.Banka kredisiz, kefilsiz ve teslimata kadar taksit ödemesiz gibi cazip alternatifler sunan yeni kampanyaya ilgi oldukça yoğun…

Martı GYO tarafından Çerkezköy'de yepyeni bir yaşam başlatmak üzere 3.000 konutluk bir kasaba olarak kurulan Narin Park'ın ilk etabı Erguvan Sitesi'nde ilk 60 ev teslim edilerek taşınmalar başladı. Projenin tahmin edilenden hızlı ilerlemesi sayesinde ikinci teslimleri üç ay öne alınan ilk etap Erguvan Sitesi'nin yeni tipleri 59.000'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Teslimata kadar da taksit ödemesiz, banka kredisiz ve kefilsiz, % 10'dan başlayan peşinatlar ve 60 aya varan vade kolaylığı gibi sayısız avantajlar da sunuluyor.

Martı GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Narin projenin tasarlanandan da daha hızlı ilerlediğini belirterek Haziran 2009'da ikinci parti teslimleri planladıklarını açıkladı. Narin Park'ta 1+1'den 1+1,5, 2+1, 3+1 ve 4+1'e kadar çok seçenekli konut tipi olduğunu vurgulayan Emre Narin özellikle 1+1,5 daire tiplerinin yoğun bir ilgi ile karşılandığını belirtti. Narin Park olarak Çerkezköy'de çalışan ama İstanbul'da yaşayan beyaz yakalılar için ideal bir yaşam merkezi sunmayı amaçladıklarını söyleyen Narin, 1+1,5 daire tiplerinin bu kitle için ideal olduğunu ifade etti. Narin Park'ta ayrıca karşılaştıkları villa talebini şaşırtıcı bulduklarını vurgulayan Narin, şimdiye kadar 100'ü aşkın villa talebi aldıklarını bu nedenle de büyük ihtimalle ikinci etaba villaları da dahil edeceklerini söyledi.
Narin Park'ın Trakya'nın en büyük konut projesi olarak sadece Çerkezköy'de değil tüm bölgede yeni bir yaşam başlatacağını vurgulayan Emre Narin, 430 bin metre kare üzerine kurulan Narin Park'ın 200 bin metre karesinin yeşil alan ve sosyal yaşam merkezlerinden oluşacağını, ayrıca projede Türkiye'nin çok bilinen bir hipermarketinin de yer alacağını söyledi. Narin Park'ta ayrıca 300 yatak kapasiteli büyük bir otelle başarısını kanıtlamış özel bir okulun da yer alacağını ifade eden Emre Narin, Türkiye'nin en büyük organize sanayine sahip Çerkezköy'de yaşam kalitesini yükseltmeyi hedeflediklerini söyledi. Bu nedenle de Narin Park'ta alışveriş merkezlerinden spor alanlarına, açık ve kapalı yüzme havuzlarından restoran, sinema, tiyatro ve kültür ve sağlık merkezine kadar sosyal yaşamın her tür imkanını sunduklarını belirtti.
Çerkezköy'ün hızla büyüdüğünü ve ülkemizin en çok gelişen bölgelerinin başında geldiğini vurgulayan Emre Narin İstanbul'daki emlak fiyatları nedeniyle İstanbul sanayisinin zorunlu kaydırılmasa bile kendiliğinden bu bölgeye kayacağını, hızlı tren projesi nedeniyle de Çerkezköy'ün Atatürk Havalimanına araba ile 45 dakikalık mesafede olduğunu hatırlatarak yatırımcılar için de Narin Park'ın fiyat avantajları ve çok sayıda ödeme seçenekleri ile güvenli bir yatırım olduğunu ifade etti.
www.narinparkevleri.com