Çukurova Balkon

Nazilli Belediye Meclisi Mart toplantısında imar konuları karara bağlandı!

Nazilli Belediye Meclisi Mart toplantısında imar konuları karara bağlandı! Nazilli Belediye Meclisi Mart toplantısında imar konuları karara bağlandı!

Nazilli Belediye Meclisi Mart ayı toplantısı Nazilli Belediyesi Meclis toplantı salonunda Haluk Alıcık’ın başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda 10 Gündem maddesi görüşüldü.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Nazilli Belediye Meclisi Mart 2016 dönemi olağan toplantısının 1. Birleşimi 5393 sayılı kanunun 20. Maddesi gereğince Çarşamba günü yapıldı. Belediye Meclisi toplantı salonunda Meclis Başkanı Haluk Alıcık’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 10 Gündem maddesi görüşüldü.


Meclis toplantısının ilk gündem maddesinde yer alan Amatör spor Kulüplerine ayni nakdi yardım yapılması Meclis Üyelerinin oy birliği kabul görürken, Kadro derecelerinin düzenlenmesi ve Kent Konseyi Meclis ve Çalışma Grubu Komisyon kararları görüşülerek oybirliği ile onaylandı.


Çapahasan Mahallesindeki kat karşılığı inşaatın bağımsız bölüm satışları için Belediye Başkanı H.Haluk Alıcık’a yetki verilmesine ve yine Zafer Mahallesi 700 ada 40 parseldeki Nazilli Belediyesine ait 3 adet dairenin satışının yapılması için Belediye Başkanı H.Haluk Alıcık’a yetki verilmesi maddelerine de oy birliği ile onay veren Meclis Üyeleri Yalınkuyu Mahallesindeki Yalınkuyu Camisinin devrinin yapılmasına oybirliği ile karara bağladı.


İsabeyli Mahallesi 3976 parselin bina cephelerinin toplam uzunluğunun 75.00 metre olarak blokların teşkil etmesinin görüşülmesinin ardından İmar Komisyonuna Havalesi oy birliği ile kabul edilen 7. Maddeden sonra, Uygulama İmar Plan notlarından madde çıkarılması maddesi de İmar Komisyonuna havalesi oy birliği ile onaylandı. İsabeyli Mahallesi 3976 Parselin bina cephelerinin toplam uzunluğunun 75.00 metre olarak blokların teşkil etmesi oy çokluğu, Uygulama İmar Plan notlarından madde çıkarılması da Meclis Üyelerince oy birliği ile karara bağlandı.


Adalet