06 / 07 / 2022

Nef, Sign of the City’de 3 ödüle layık görüldü!

Nef, Sign of the City’de 3 ödüle layık görüldü!

Gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış sunan Nef, uluslararası prestijli yarışmalardaki üstünlüğünü Sign of the City Awards 2015’te de sürdürdü.Nef, Kentsel Strateji ile birlikte yürüttüğü Vizyon Projesi ile En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülünü alırken, Nef Merter 12 projesiyle Devam Eden En İyi Karma Kullanımlı Proje ve İş GYO ile birlikte gerçekleştirilen İnistanbul Gala projesi ile Devam Eden En İyi Mimari Tasarım (Özel Sektör) ödüllerine layık görüldü. Son üç ödülle birlikte Nef 2015 yılında aldığı ödül sayısını 17'ye yükseltti.


Çevreci ve sürdürülebilir vizyona sahip inşaat ve gayrimenkul projelerinin değerlendirildiği Sign of the City Awards bu yıl da sektörün en iyilerini ve gelecek vadeden yaklaşımları ödüllendirdi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun bir katılımla gerçekleşen değerlendirmeler, Hilton İstanbul Bomonti'de düzenlenen ödül töreni ile son buldu.


101 farklı proje ile 140'ın üzerinde başvurunun yapıldığı yarışmada gayrimenkul sektörünün genç dahisi olarak gösterilen Nef, üç ödülle gecenin yıldızları arasına girdi. En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi, En İyi Karma Kullanımlı Proje ve En İyi Mimari Tasarım dallarında ödüllere layık görülen şirketin ödüllerini Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erden Timur ve ekibi aldı.


Oyunun kurallarını yeniden tanımlıyoruz

Sign of the City Awards 2015'i değerlendiren Erden Timur, “Türk gayrimenkul sektörüne değer katan ve ülkemizi uluslararası arenada temsil eden bir marka olarak Sign of the City'de aldığımız ödüller gururumuzu artırdı. 2015'i tamamlamadan bir yıl içinde aldığımız ödül sayısı 17 oldu. Uluslararası marka olma hedefiyle çıktığımız bu yolda oyunun kurallarını yeniden tanımlıyoruz ve sektöre kazandırdığımız ilklerle de hedeflerimize koşuyoruz. Dünya çapında kazandığımız birçok ödül de doğru yolda olduğumuzun göstergesidir” dedi.


Sign of the City Awards 2015 Nef Ödülleri

En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi


Vizyon Atölyesi


Nef & Kentsel Strateji


Ödülü taktim eden: VHV Reasürans Genel Müdürü Maximillian Stahl


En İyi Karma Kullanımlı Proje (Devam Eden)

Nef Merter 12


Ödülü taktim eden: EY Türkiye Ülke Lideri Mustafa Çamlıca


En İyi Mimari Tasarım – Özel Sektör (Devam Eden)

Inistanbul Gala (İş GYO & Nef)


Türkiye