Neo Bolluca 6 lansman öncesi fiyatlarla satışta! Yeni proje!

Neo Bolluca 6 lansman öncesi fiyatlarla satışta! Yeni proje! Neo Bolluca 6 lansman öncesi fiyatlarla satışta! Yeni proje!

Firma: Neo Yapı

Proje: Neo Bolluca 6

Neo Bolluca 6 projesinde lansman öncesi fiyatlarla satış dönemi başlıyor. Metroya 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan projede kısa bir süre için fiyatlar 245 bin TL’den başlıyor. 

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Satışları 18 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan Neo Bolluca 5 projesinin ardından  Neo Bolluca 6  projesi lansman öncesi 245 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

 

Neo Bolluca 6 projesi 3. Havalimanına 6 kilometre, metroya 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Proje yeşilliklerle çevrili 4 blok ve 144 daireden meydana geliyor. 

 

İstanbul'un üçüncü havaalanıyla farklılaşan Arnavutköy - Bolluca Bölgesi


Projenin hayata geçirileceği Arnavutköy- Bolluca bölgesi; Kanal İstanbul ve yeni metro projeleri, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoban Yolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsüyle yatırımcıların odak noktası oldu. 

 

İstanbul'un dördüncü büyük ilçesi olan Arnavutköy'ün ormanlık ve mesire alanları, 30 kilometrelik sahili ve 1 milyon kişiye ev sahipliği yapması bekleniyor. 

 

Arnavutköy’de; Yeni İstanbul Projesi dahilinde, 74 kilometrekarelik alanı kapsayan yeni havalimanı ticari bölgesi, üniversiteler, oteller, parklar, ofis alanları, ve konutlar yer alacak. Arnavutköy ilçesi, hızlı gelişimi ile de bölgenin değerini arttıracak.

 

 


Tel : 0212 322 06 00
Web: http://www.neoyapi.com/projeler.html


Ezgi Delibeyoğlu/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus