Nesa Profesyonel Bina Ve Site Yönetimi Limited Şirketi kuruldu!

Nesa Profesyonel Bina Ve Site Yönetimi Limited Şirketi kuruldu! Nesa Profesyonel Bina Ve Site Yönetimi Limited Şirketi kuruldu!

Nesa Profesyonel Bina Ve Site Yönetimi Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Burcu Bodur Tiftik ve Barbaros Hayret  Has ortaklığında kuruldu. Nesa Profesyonel Bina Ve Site Yönetimi Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Burcu Bodur Tiftik ve Barbaros Hayret  Has ortaklığında kuruldu. 

Nesa Profesyonel Bina Ve Site Yönetimi Limited Şirketi konusu:
BİNA VE SİTE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI a-Başta toplu konut alanları olmak üzere toplu yapı yönetimi,ortak donatı alanlarında, müstakil ve kompleks işyerleri ile benzer yerlerde yönetim hizmetleri vermek, sosyal konut işletmeciliği (kafeterya, havuz, fitness, büfe vb. ) bu tür faaliyetlerle ilgili her türlü proje, müşavirlik ve organizasyon ve danışmanlık hizmetleri yapabilir, yaptırabilir. b-Toplu yapı alanları, toplu yapı yönetimleri, ortak donatı alanları ve toplu işyeri gibi mekanların bakım ve işletme talimatlarını hazırlayabilir, yönetim ve işletme anlamında Kat Mülkiyeti Kanunu ile veya yerine ikame edebilecek mevzuatve ikincil mevzuat hazırlayabilir, ilgili mevzuat çerçevesinde getirilen mükellefiyetleri profesyonel olarak bizzat yapabilir, personel eğitimi, işletmelerin ortak donatıalanlarının (alışveriş merkezi, market, benzinlik, park, okul, cami,) amacına uygun olarak yürütülmesini yapar, yaptırır, ilgili konularda danışmanlık hizmeti almak ve vermek,ve ana sözleşmesinde yazılı diğer işler...

Nesa Profesyonel Bina Ve Site Yönetimi Limited Şirketi adres: Örnek Mh.Somuncubaba Sk.No:2/3 Ataşehir