Daimi Apartman Ve Site Yönetimi Limited Şirketi kuruldu!

Daimi Apartman Ve Site Yönetimi Limited Şirketi kuruldu!

Daimi Apartman Ve Site Yönetimi Limited Şirketi 50 bin TL sermaye bedeli ile Nuri Canla Akdoğdu ve Serkan Gedik ortaklığında kuruldu.


Daimi Apartman Ve Site Yönetimi Limited Şirketi 50 bin TL sermaye bedeli ile Nuri Canla Akdoğdu ve Serkan Gedik ortaklığında kuruldu.

Daimi Apartman Ve Site Yönetimi Limited Şirketi konusu:
1-Kat mülkiyeti kanunu ve diğer mevzuatlar doğrultusunda apartman, site ve iş merkezlerine profesyonel yönetim hizmeti sağlamak. 2-Şirket apartman, site ve bina yönetimi ile ilgili kat maliklerinin ve kiracıların borç, alacak durumlarının takibini yapmak, aidatlarını toplamak, ilgili yerlere ödemeleri yapmak. Kat mülkiyeti kanunu kapsamında maliklerin ve oturanların haklarını korumak, ilgili yerlere tebliğ etmek ve danışmanlık hizmeti vermek. 3-Her türlü apartman, site vb. toplu yerleşim yerlerinin yönetim hizmetlerinin verilmesi, işletme projelerinin hazırlanması, gelir gider işlemlerinin takibi, genel kurul ve toplantıların organize edilmesi. 4-Şirket hizmet verdiği apartman, site ve binaların işleri için özel ve resmi kuruluşlara başvurularda bulunmak, tüm işlemlerin takibini sağlamak ve sonuçlandırmak. 5-Apartman, site ve binalara kalıcı veya geçici personel temin etmek, takibini yapmak veya üçüncü şahıslara yaptırmak. 6-Şirket profesyonel yönetim sağladığı apartman ve sitelerin bakımı, onarımı ve tüm tadilat işlerini yapmak veya üçüncü şahıslara yaptırmak. 7-Apartman, site ve binaların asansör, sıhhi tesisat, hidrofor, ısıtma, soğutma, havalandırma, jeneratör, güvenlik sistemi gibi tüm teknik işlerin bakımı ve onarımı yapmak veya yaptırmak. Temizlik, havuz bakımı ve çevre düzenlemesi gibi tüm işleri yapmak veya üçüncü şahıslara yaptırmak. 8-Konusu ile ilgili olarak yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren yerli ve yabancı diğer hakiki veya hükmi şahıslarla işbirliği yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında fuarlara katılmak.

Adres: Altıntepe Mh.Tipili Çıkmazı Sk.Demırkan Iş Mrk.No:1a/9 Maltepe