Newjoy Mobilya, Uzakdoğu pazarında gücünü artırıyor!

Newjoy Mobilya, Uzakdoğu pazarında gücünü artırıyor!

Sektörde inovasyon yaratan ürünleriyle, 5 kıtada 30 ülkede söz sahibi olan Newjoy, yeni yatırımlarıyla Uzak Doğu pazarındaki gücünü daha da arttırmayı hedefliyor.
Uzak Doğu’da Newjoy rüzgarı!

Çocuk ve genç mobilyası sektöründe dünya markası olma hedefiyle yola çıkan Newjoy, kendinden emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Sektörde inovasyon yaratan ürünleriyle, 5 kıtada 30 ülkede söz sahibi olan Newjoy, yeni yatırımlarıyla Uzak Doğu pazarındaki gücünü daha da arttırmayı hedefliyor. 


İyi reaksiyonlar aldığı Uzak Doğu ülkeleriyle yatırımlarını güçlendirmeye yönelen Newjoy, hali hazırda ihracat yaptığı Güney Kore, Malezya ve Tayland gibi pazarlara, yeni yaptığı anlaşmalar ile Çin, Vietnam ve Hong Kong’u da ekledi. Dört yıl gibi kısa bir sürede birçok kıtada adından söz ettiren Newjoy, Uzak Doğu’nun yanında yeni pazarlarına Estonya ve İsrail’i de ekleyerek dünya markası olma hedefine bir adım daha yaklaştı.


Trendlerin gelişen sosyal ağlarla birlikte dünya üzerinde hızla yayılıyor olması, farklı coğrafyalarda ve ülkelerde genç, çocuk ve ebeveynlerin de ortak beğeni ve zevklerinin oluşmasına zemin hazırlıyor. Bu durumu göz ardı etmeyen Newjoy, her ülkeden her çocuğun ve gencin yaşam tarzlarına uygun, özgün tasarımlar ortaya koyuyor. 


Newjoy, kısa sürede yurt içinde ulaştığı 62 konsept mağazasıyla, toplamda 30 ülkede çocukların hayal dünyalarını renklendiriyor. Bebek ve genç mobilyası sektörünü sahiplenerek inovatif çalışmalara imza atan Newjoy, yeni neslin tüketim alışkanlıklarını dikkate alarak oluşturduğu yeni koleksiyonu ile sektörde fark yaratıyor. Bebek ve genç mobilyası alanında üretim gerçekleştirerek uzmanlaşan marka, kaliteli, fonksiyonel ve çevreci üretim anlayışı ile modern dünyanın yeni nesil çocuklarına özel üretim gerçekleştiriyor. Bebek ve genç grubunda geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Newjoy, gençlerin birey olarak farklı zevkleri, bakış açıları, ve hayal dünyaları olduğundan yola çıkarak sadece onlara özel mobilya ve aksesuarları yine onların alışveriş zevklerine hitap eden konsept mağazalarda eğlenceli bir tarz ile satışa sunuyor. 


Konsept mağazalarla franchise sistemiyle büyüyor...

Franchise sistemi ile hızla büyüyen ve kısa sürede 62 mağazaya ulaşan Newjoy, koleksiyon çeşitliği, satış sonrası kaliteli hizmet anlayışı ve verdiği destekler ile yatırımcısına da kazandırıyor. Teknolojik alt yapısı, geniş ürün-fiyat alternatifleri, yatırım danışmalıkları ve karlılıklar ile yatırımcısı ile kol kola büyüyen Newjoy, 2016 yılında 85 mağaza, önümüzdeki beş yıllık süreçte de Türkiye'de 150 mağazanın yanı sıra ihracat yaptığı ülke sayısını 40'a ulaştırmayı hedefliyor. 


Bebek ve genç mobilyasında yenilikçi, özgün ve fonksiyonel çözümler

Teknolojik altyapısı ve ürün çeşitliliği ile bebek ve genç mobilyası sektörünün iddialı oyuncularından biri haline gelen Newjoy, üretimde kalite anlayışı ve ürün çeşitliği ile anne ve çocuğun ortak zevkine hitap eden tasarımlar geliştiriyor. Kaliteli, uzun ömürlü ve çevreci ürünleri ile özgün tasarımlar geliştiren marka, gelecek nesillere sağlıklı uyku ve keyifli yaşam alanları oluşturuyor.  Kısa sürede oluşturduğu 62 konsept mağaza ile sektörün en hızlı büyüyen markası haline gelen Newjoy, 30 ülkede ürünlerini tüketicisiyle buluşturuyor. Sakarya-Hendek'te 40.000 metrekare açık, 17.000 metrekare kapalı alana sahip son teknoloji ile donatılmış fabrikasıyla Newjoy, gerçekleştirdiği ihracat ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.