Next Level Ankara'da 6 bin 40 TL aylık taksitle satışa çıkıyor!

 Next Level Ankara'da 6 bin 40 TL aylık taksitle satışa çıkıyor! Next Level Ankara'da 6 bin 40 TL aylık taksitle satışa çıkıyor!

Firma: Pasifik İnşaat

Proje: Next Level

Next Level’da ofis ve AVM teslimatının Mart 2013’te, rezidans ve süitlerin teslimatının ise Eylül 2013’te gerçekleştirilmesi hedefleniyor...Pasifik İnşaat  Next Level  Rezidans’ın satışlarına, özel bir kampanya ile başladı. 8 Ekim’de başlayan kampanya çerçevesinde 1+1’den 5+1’e kadar farklı büyüklükteki süit ve rezidans daireler,  Pasifik İnşaat  finansmanı ile yüzde 0,69 faiz oranı ve 60 ay vade ile sahiplerini kampanyada aylık taksitler 6 bin 40 TL’den başlayacak.


 Next Level Ankara


Ankara’nın ofis, rezidans ve AVM özellikli ilk projesi olan Next Level, başkentin en önemli lokasyonu Eskişehir Yolu ile Konya Yolu’nun kesiştiği noktada bulunuyor. Alışveriş merkezi üzerinde 20 kattan oluşan Next Level Rezidans’ta, Ankara’nın en iyi panoramasına sahip, büyüklükleri 97 ile 158 metrekare arasında değişen 40 adet süit ve büyüklükleri 148 ile 247 metrekare arasında değişen 65 adet rezidans daire yer alıyor. 


 Next Level Ankara


Rezidans yaşamını Ankara’ya kazandıran Next Level, giriş lobisinden asansörlere, lounge alanından spor merkezine otel konforu sunuyor. Next Level Rezidans’ta yaşayanlar, Ankara’nın en prestijli marka ve restoranlarını, en özel sinemasına asansörle ulaşma imkanına sahip olacaklar.

 

Next Level Rezidans, sunduğu concierge hizmetleri ile sakinlerine önemli ayrıcalıklar sunacak. Next Level Rezidans sakinleri sosyal katta bulunan lounge alanı, kafe/bar, kütüphane, TV bölümü ve 334 metrekarelik terasta keyifli anlar yaşayacak. 


 Next Level Ankara


Next Level’da ofis ve AVM teslimatının Mart 2013’te, rezidans ve süitlerin teslimatının ise Eylül 2013’te gerçekleştirilmesi hedefleniyor.


Çankaya  Dumlupınar Bulv. 3, Ankara

0312 284 4747


www.nextlevel.com.tr
projeye sor