27 / 06 / 2022

Next Level Çayyolu'ndan konut kampanyasına destek!

Next Level Çayyolu'ndan konut kampanyasına destek!

Next Level Çayyolu projesinde “Yatırımlarınıza Dokunmadan Hayallerinize de Bir Yatırım Yapın” sloganıyla Emlak Konut’un başlattığı kampanyaya destek veriyor...Pasifik İnşaat imzası ile Ankara'da hayata geçirilen Next Level Çayyolu projesinde “Yatırımlarınıza Dokunmadan Hayallerinize de Bir Yatırım Yapın” sloganıyla Emlak Konut’un başlattığı kampanyaya destek veriyor. Next Level Çayyolu’ndan ev sahibi olmak isteyenler yüzde 15 indirim ve yüzde 10 peşinatla yüzde 0,98 faiz oranı ve 36-120 ay vade imkânına kavuşuyor. 

Next Level Çayyolu’ndan 120 aya kadar vade ile ev sahibi olmak isteyenler erken kapamada kalan tutara yüzde 55’lere varan indirim olanağından faydalanabiliyor. Yüzde 10’luk peşinat ise ödeme günündeki döviz veya altın kuruna sabitlenerek garanti altına alınıyor. Böylece ödemelerini erken kapamak isteyen Next Level Çayyolu sakinleri, kurdaki hareketlerden olumlu etkileniyor.

Projede toplam 429 konut daire yer alıyor. Projede 3+1’den, 7,5+2’ye kadar 92 farklı daire mevcut. Proje villa, loft, teras bahçeli ve buçuk oda çözümlü ferah dairelerin yanı sıra penthouse seçenekleriyle doğayla iç içe yaşam konsepti sunuyor.

Web: http://nextlevelcayyolu.com/