27 / 05 / 2022

NG Güral Sapanca iki ödüle birden layık görüldü!

NG Güral Sapanca iki ödüle birden layık görüldü!

SKAL International İstanbul Kulübü’nün düzenlediği " SKALİTE 13 - Turizmde Kalite Ödülleri "nde NG Güral Sapanca Wellness & Convention, Yılın En İyi Spa Oteli seçildi....NG Güral Sapanca Wellness & Convention, Spa konusundaki başarısını kazandığı iki ödül birden kanıtladı. 


Her yıl turizm sektöründe kalite bilincinin gelişmesine değer katan kişi, kurum ve kuruluşlara farklı kategorilerde verilen "SKALİTE 13 - Turizmde Kalite Ödülleri"nde NG Güral Sapanca ‘Yılın En İyi Spa Oteli’ seçildi.


NG Güral Sapanca ayrıca Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği'nin resmi yayını GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından düzenlenen “QM Awards”da da Türkiye'nin En İyi Yönetilen Spa Oteli ödülüne layık görüldü.  


Daha önce üstün hizmet kalitesi, donanımlı personeli ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla 7 kalite belgesini birden almaya hak kazanarak Türkiye’de 7 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı tek otel konumuna ulaşan NG Güral Sapanca Wellness & Convention, kazandığı yeni iki ödül ile başarısını taçlandırmış oldu.