Nidapark İstinye'de 60 ay vade 0 faiz fırsatı!

Nidapark İstinye'de 60 ay vade 0 faiz fırsatı! Nidapark İstinye'de 60 ay vade 0 faiz fırsatı!

Nidapark İstinye projesinde konutlar 60 ay vade sıfır faizle satışa sunuldu. 
Emlak Konut GYO güvencesiyle Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen  Nidapark İstinye projesinde 3 etaptan meydana geliyor. Projedeki Panaroma etabı 24 blok 202 bağımsız bölüm, Koru etabı 12 blok 134 bağımsız bölüm ve Vadi etabı ise 19 blok 202 bağımsız bölümden meydana geliyor.

 

Nidapark İstinye projesinde 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4,5+1 ve 5,5+1 daire  seçeneklerine yer veriliyor. Nidapark İstinye projesinde konutlar 60 ay vade sıfır faizle satışa çıkarıldı.

 

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, "İstanbul'un en eski ve prestijli semti İstinye'de deniz manzarası, mimari özellikleri ve sosyal imkânları ile ön plana çıkan projemiz, ince zevklerle tasarlandı. 3 ayrı etaptan oluşan projemizde lükste sınır tanımadığımız farklı konseptler yarattık. Projemiz aynı zamanda her noktasında çevreci bir yaklaşımla tasarlanmış olup LEED Gold sertifika adayı" diye konuştu.

 

Emlak Konut'un 158 dönüm arsası için yaptığı ihaleyi 3.6 milyarlık satış toplam geliri ile Tahincioğlu kazanmış ve şirket payı olarak Emlak Konut'a 1.8 milyar taahhüt etmişti.
 

Web: www.tahincioglu.com