Nidapark Kayaşehir ev fiyatları!

Nidapark Kayaşehir ev fiyatları! Nidapark Kayaşehir ev fiyatları!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Kayaşehir

Nidapark Kayaşehir ev fiyatları 421 bin TL'den başlıyor. Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabiliyor.Nidapark Kayaşehir projesi  Tahincioğlu Gayrimenkul  imzasıyla Başakşehir'e bağlı Kayaşehir'de konumlandırılıyor.


3 etap şeklinde yükselen Nidapark Kayaşehir Konutları Emlak Konut GYO güvencesi ile inşa ediliyor. Projede Zümrüt, Elmas ve Yakut etapları mevcut. 


Haziran 2018'de teslim edilmesi planlanan Nidapark Kayaşehir projesinde konut, ofis ve alışveriş merkezi ile birlikte toplam 1233 birim yer alacak. 


Nidapark Kayaşehir projesinde konut seçenekleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve  4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Projede daire genişlikleri minimum 102 metrekare, maksimum 226 metrekare olarak dizayn edildi.


Nidapark Kayaşehir ev fiyatları 421 bin TL'den başlıyor. Projede yüzde 5 peşinatta, 0,42 den başlayan faizle vadelendirme yapılıyor.


Nidapark Kayaşehir projesinde daire sahiplerine fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları ve yüzme havuzu gibi donatılar sağlanıyor.


Tel:0216 687 31 09

Web: http://www.nidaparkkayasehir.com/

Pınar DOĞAN/Emlakkulisi.com 


projeye sor