Nilüfer Marka Rezidans daire fiyatları!

Nilüfer Marka Rezidans daire fiyatları! Nilüfer Marka Rezidans daire fiyatları!

Firma: Sur Yapı

Proje: Marka Rezidans ve AVM

Nilüfer Marka Rezidans daire fiyatları 500 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Sur Yapı Marka Rezidans projesinde teslimlere bu yıl Ağustos'ta başlıyor...
316 daire ve alışveriş merkezinden meydana gelen Marka Rezidans projesi Bursa Nilüfer'de  Sur Yapı  tarafından inşa ediliyor. Marka Rezidans projesi 34 bin metrekare alanda hayata geçiriliyor.


22 ve 27 katlı iki blok ve 14 katlı home ofis bloğundan oluşan Marka Rezidans Bursa projesinde teslimler bu yıl Ağustos'ta gerçekleştiriliyor.


Nilüfer Marka Rezidans daire fiyatları 500 bin TL ile 2,5 milyon TL arasında değişiyor. Marka Rezidans projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor.


Marka Rezidans Bursa projesinde peşinat ve faiz olmadan 60 ay taksitli ödeme imkanı sunuluyor. Ödeme fırsatı 27 Ocak'a kadar devam ediyor.


Marka Rezidans Bursa projesinde fitness, sauna, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, cafe, restoran, kapalı otopark gibi sosyal imkanlar yer alıyor.Adres : Odunluk Mah. Mihraplı Cad. (Odunlu Cad.) Nilüfer / Bursa


Tel : 444 5 787

Web : http://www.suryapi.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor