Çukurova Balkon

Sur Yapı Marka Rezidans daire fiyatları!

Sur Yapı Marka Rezidans daire fiyatları! Sur Yapı Marka Rezidans daire fiyatları!

Firma: Sur Yapı

Proje: Marka Rezidans ve AVM

Sur Yapı Marka Rezidans daire fiyatları 500 bin TL'den başlayarak değişiyor. Marka Rezidans projesinde peşinatsız, faizsiz ödeme avantajı sunuluyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!22 ve 27 katlı iki kule ile 14 katlı home ofis bloğu olarka tasarlanan Marka Rezidans projesi Bursa Nilüfer'de yükseliyor. Marka Rezidans projesi  Sur Yapı  imzasını taşıyor.


Sur Yapı Marka Rezidans daire fiyatları 500 bin TL ile 2,5 milyon TL arasında değişiyor. Marka Rezidans projesi bu yıl Ağustos ayında teslim ediliyor.


Bursa Marka Rezidans'ta 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Marka Rezidans projesinde peşinatsız ve faizsiz taksitli ödeme fırsatı sunuluyor. Ödeme kampanyası 27 Ocak'a kadar sürecek.


34 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Marka Rezidans projesinde 316 daire ve AVM alanı bulunuyor. Marka Rezidans'ta fitness, sauna, yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanı, spor alanı gibi sosyal olanaklar yer alıyor.Adres : Odunluk Mah. Mihraplı Cad. (Odunlu Cad.) Nilüfer / Bursa


Tel : 444 5 787

Web : http://www.suryapi.com.tr/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor