30 / 11 / 2023

Nlogo İstanbul 2. etapta 129 bin TL'ye! 1.090 TL taksitle!

Nlogo İstanbul 2. etapta 129 bin TL'ye! 1.090 TL taksitle!

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Nlogo İstanbul

İlk etabı konut alıcısına yüzde 100’den fazla kazandıran Nlogo İstanbul’un ikinci etabı satışa çıktı. Projede 129 bin liradan satılan 1+0 daireye aylık 1.090 lira taksitle sahip olunabiliyor.Nlogo İstanbul’dan daire alanların hem ev sahibi olduğunu hem de karlı bir yatırım yaptığını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt,  “Size kazandırmayacak evlere dünyanın parasını ödemeden önce Nlogo İstanbul’a mutlaka uğrayın” dedi.


Nlogo İstanbul 2. etapta 129 bin TL ye! 1.090 TL taksitle!


Özyurtlar İnşaat’ın 20 gün önce satışına başladığı  Nlogo İstanbul  projesinin ikinci etabı büyük ilgi görüyor. Gelişen altyapısı ve konumu nedeniyle markalı konut projelerinin üssü haline gelen Esenyurt’ta inşa edilen Nlogo İstanbul ikinci etap, hem şehir merkezine hem de ulaşım araçlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projenin ilk etabının geçen yıl satışa çıktığını ve bir yılda alıcısına yüzde 100’den fazla kazandırdığını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Nlogo İstanbul’dan daire alanlar hem hayallerindeki eve sahip oldu, hem de karlı bir yatırım yaptı. Size kazandırmayacak evlere dünyanın parasını ödemeden önce Nlogo İstanbul’un ikinci etabını mutlaka inceleyin” dedi.


Her etapta 850 daire var

Nlogo İstanbul’un 7 blokta 2 bin 550 daireden oluştuğunu söyleyen Tamer Özyurt, “Projemiz üç etap halinde inşa ediliyor.  Her etapta 1+0’dan 3+1’e farklı tip ve büyüklüklerde 850 daire bulunuyor. Nlogo İstanbul’da konutların dışında 100’den fazla dükkandan oluşan Cadde İstaNbul da yer alıyor” diye konuştu. Tamer Özyurt’un verdiği bilgiye göre Nlogo İstanbul’da 129 bin liradan satılan 1+0 daireye aylık 1.090 lira taksitle sahip olmak mümkün.  Düzenlenen kampanya kapsamında konut alıcısına 48 ay boyunca sıfır faiz seçeneği de sunuluyor. 


Nlogo İstanbul 2. etapta 129 bin TL ye! 1.090 TL taksitle!


Çocuklar burada çok mutlu

Esenyurt’ta kalite ve konforun yeni adresi olan Nlogo İstanbul, sunduğu sosyal imkanlarla da fark yaratıyor. Nlogo İstanbul’da, çocuk oyun alanları, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, sinema salonu, Türk hamamı, sauna, spor salonu, lobi-cafe bar, kapalı bölümde çocuk oyun alanı ve fitness center bulunuyor. Projede 24 saat güvenlik hizmetinin yanı sıra açık-kapalı otopark alanları da yer alıyor. 


Atatürk Havalimanı’na 15 dakika mesafede

Nlogo İstanbul, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Esenyurt’un merkezinde hayata geçirilen Nlogo İstanbul, metrobüs, toplu taşıma araçları, E5 ve TEM otoyolu üzerinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor.  Alışveriş noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken Nlogo İstanbul, Akbatı AVM’ye, Torium AVM’ye, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Real Hipermarket ile Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket’e 5 dakika mesafede yer alıyor. 


444 4 027

www.nlogoistanbul.com


projeye sor


Geri Dön