Novi Bazaar Evleri satış fiyatları!

Novi Bazaar Evleri satış fiyatları! Novi Bazaar Evleri satış fiyatları!

Firma: Novi Yapı

Proje: Novi Bazaar

Novi Bazaar Evleri satış fiyatları 318 bin TL'den başlıyor. Novi Bazaar Gaziosmanpaşa'da yüzde 1 peşinatla ödeme imkanı sunuluyor...Novi Bazaar 2019 Nisan ayı güncel fiyat listesi için tıklayınız!

 

Novi Bazaar Evleri, İstanbul Gaziosmanpaşa'da  Novi Yapı  tarafından hayata geçiriliyor. Novi Bazaar Evleri, 4 bin metrekare alanda inşa ediliyor.

 

153 konut ve 22 ticari birimden meydana gelen Novi Bazaar Gaziosmanpaşa projesinde teslimlerin Aralık 2018'de yapılması planlanıyor.

 

Novi Bazaar Evleri satış fiyatları 318 bin TL'den başlangıç gösterilerek, 836 bin TL'ye kadar yükseliyor. Novi Bazaar'da 1+1, 2+1, 3+1 ve loft daire tipleri bulunuyor.

 

10 katlı tek blok olarak tasarlanan Novi Bazaar Evleri'nde 3 katlı AVM ve 4 katlı kapalı otopark olacak. Novi Bazaar projesinde yüzde 1 peşinat ile sıfır faizli veya banka kredisi kullanarak taksitli ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

Novi Bazaar Evleri Gaziosmanpaşa'da otopark, fitness center, sauna, spa, Türk hamamı, Fin hamamı, çocuk oyun alanı gibi sosyal imkanlar yer alıyor.

 

Novi Bazaar'da fiyatlar 176 bin TL'den başlıyor!

 

Adres: Gaziosmanpaşa Merkez Mh. Salihpaşa Cd. No:15 Gaziosmanpaşa /İstanbul   

 

 

Tel:90 212 616 0019   

Web: www.noviyapi.com 

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com

 


projeye sor