Nuray-Okan Fenercioğlu çifti ev sahibiyle kriz yaşıyor!

Nuray-Okan Fenercioğlu çifti ev sahibiyle kriz yaşıyor!

Sosyetenin tanınan yüzlerinden Nuray-Okan Fenercioğlu çifti otopark sorunu nedeniyle Bebek’te bulunan dairelerinin ev sahibiyle kriz yaşıyor.


Bebek’te, Cevdet Paşa Caddesi, Tanberk Çıkmazı Sokak’ta bulunan binanın üst katında yaşayan Nuray-Okan Fenercioğlu ev sahipleri ile kriz yaşıyor. Hürriyet köşe yazarlarından Mehmet Üstündağ bugünkü köşe yazısında bu krizi kaleme aldı. İşte Üstündağ'nın o yazısı...

Bebek’te, Cevdet Paşa Caddesi, Tanberk Çıkmazı Sokak’ta bulunan binanın üst katında uzun yıllardır yaşayan Nuray-Okan Fenercioğlu çifti, duyduğuma göre bir süredir ev sahibiyle sorun yaşıyormuş. Şimdi bu duruma bir de otopark krizi eklenmiş!

“Taşının” diyen ev sahibine olumsuz yanıt veren Fenercioğlu çifti, evin arkasında bulunan park yeri yüzünden komşuları Beyhan Bernardete’yle de tartışma yaşamış.

Şimdilerde Maslak 1453’te oturan Beyhan Bernardete, Bebek’teki evini home office olarak kullanıyormuş. Beyhan Hanım, kendisine ayrılan park yerine ısrarla aracını park ettiği için Okan Bey’le tartışmış.

Mal sahibinin “Park yeri Beyhan Hanım’ın hakkı” demesine rağmen Okan Bey bu durumu kabul etmemiş. Mal sahibi ile Beyhan Hanım da çözümü otoparkı kapatmakta bulmuş. İstanbul’un her yerinde yaşanan park sorunu kim der ki iki tanınmış ismi karşı karşıya getirsin... Ama en azından şimdilik işin tatlıya bağlanmasına sevindim.

Nuray Fenercioğlu, C'art mağazasını Nişantaşı City's'e taşıdı!